windows 7 i problem z flash player

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

windows 7 i problem z flash player

Post16 maja 2015, 22:55

Właśnie na moim windows 7 oinstalowałem całkiem flash playera za pomocą revo unistaller. Teraz próbuje zainstalować wersje Adobe Flash Player 17.0.0.169 i nie wiem czemu ale nie chce mi się zainstalować na komputerze
I nie mogę dojść do ładu, żeby zainstalować tę wersje żeby filmy dobrze mi działały.
Czy ktoś może mi pomóc ? :cry:

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

windows 7 i problem z flash player

Post16 maja 2015, 23:49

Revo pozostawia folder ustawień macromedia, a w nim folder flash player, bez nazwy adobe. Total uninstall tego nie pozostawia, choć do tych wtyczek najlepszy jest program, którego się nie instaluje, czyli adobe flash player uninstaller. Na przyszłość, tylko to stosuj do wtyczek adobe, ale teraz wyszukaj pozostałość, czyli ten folder macromed/ a w nim folder z pikiem ustawień flash player.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

windows 7 i problem z flash player

Post17 maja 2015, 09:12

Teraz próbuje zainstalować wersje Adobe Flash Player 17.0.0.169 i nie wiem czemu ale nie chce mi się zainstalować na komputerze
I nie mogę dojść do ładu, żeby zainstalować tę wersje żeby filmy dobrze mi działały.

Bo może masz starą wersję przeglądarki i nie jest kompatybilna z tą wersją Flash Player :(
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

windows 7 i problem z flash player

Post18 maja 2015, 19:17

Jak działa Wam wersja firefox 38.01 ? odtwarza wam filmy vod i joogle oraz youtube i CDA ?

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

windows 7 i problem z flash player

Post19 maja 2015, 00:37

No baa... jak szalona ;)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

windows 7 i problem z flash player

Post19 maja 2015, 11:51

Jak stara wersja? Sprawdziłem na wersji FF 21, teraz piszę z FF 32, najbardziej stabilnej od lata ub roku do dziś i nie robi problemów ze sterownikami grafiki. Na wymienionych portalach, także na vimeo - śmiga. AFP 10.0.0 134, czyli już stary, bo jest aktualna wersja 17.0.0.188. Jak mi się ta, co mam, znudzi, to za jakie pół roku wymienię na lepszy model. Jakoś nigdy nie mam problemów. Pobieram na dysk instalatory adobe flash player offline inny dla ie, a inny dla Firefoxa i potem przy wyłączonych przeglądarkach instaluję przy każdej zaznaczając, żeby nie wyszukiwały nowych wersji (pod koniec instalacji każdej).
Teraz w dodatkach FF 38, można kliknąć przy wtyczce w więcej i potem odznaczyć tryb chroniony wtyczki adobe flash player. Szkoda, że wcześniej tego nie dali.

Czytając o problemach z adobe flash player, natrafilem na to rozwiązanie aktualizowane 8 lutego tego roku: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Aha! To jest to samo, co najnowszy adobe flash player unistaller tylko ze wskazaniem usuwania pozostałości. Czyli tak - z folderu windows32 macromedia, można usunąć zawartość folderu, a w folderach ustawień, to usuwa się foldery z zawartością.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

windows 7 i problem z flash player

Post19 maja 2015, 12:41

Wrzuć screeny z:

1. Start --> Panel sterowania --> System.
2. Menedżer urządzeń (wszystko) wraz z rozwiniętym Karty graficzne.
3. Programy i funkcje.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości