Windows 7 - opinie

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
ziomek xD

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2009, 14:08

Windows 7 - opinie

Post24 mar 2009, 19:59

Czy windows 7 jest dobry i najszybszy.

////Post2////

powiedzcie

Proszę, nie pisz post pod postem, używaj opcji Obrazek
me@djohnsc
Ostatnio zmieniony 24 mar 2009, 20:04 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmieniłem tytuł, połączyłem posty

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Windows 7

Post24 mar 2009, 20:02

Jest szybki i to bardzo. Ale czy najlepszy, to się okaże jak się pojawi wersja stabilna.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Windows 7 - opinie

Post26 mar 2009, 02:58

Dla mnie jest
*Szybka
*Stabilna
*Ładna
*A bezpieczna tego nie mogę powiedzieć bo nie wiem :)
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
Devil_Inside

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 26 lut 2009, 10:53
Lokalizacja: MonteVideo

Windows 7 - opinie

Post26 mar 2009, 13:20

używam na virtualbox i powiem tyle że system nie wiele jak dla mnie różni się od Visty na identycznej maszynie wirtualnej Vista zachowywała się podobnie podoba mi się tylko to że lepiej dostosowuje się do posiadanej przez komputer pamięci RAM... nie rozpycha się tak... jednak gdy da sie mu więcej pola do manewru bierze tyle samo co poprzedniczka ;)
powinniśmy pamiętać że nowe systemy operacyjne nie są już konstruowane pod kątem szybkiego startu (jest to wręcz mankament dla producentów) tylko tak by mogły dłuuuuuugimy godzinami działać bezawaryjnie nie spowalniając PCta na którym zostały zainstalowane...
jestem mile zaskoczony nowym OSem Microsoftu jednak nie wiem czy pokuszę się :) tyle kasy wydałem na Viśte że raczej nie śpieszy mi się do upgradu... no chyba że dadzą jakąś fajną promocję ;)

obecnie używana przeze mnie Vista Ultimate x64 po instalacji SP2 (RC1) również zrobiła się że tak powiem jeszcze przyjemniejsza chociaż na wydajność SP1 nie mogłem powiedzieć złego słowa! :)

ziomek xD

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2009, 14:08

Windows 7 - opinie

Post27 mar 2009, 21:08

Jest promocja że jak kupicie komputer powyżej 3 tysięcy to po jakimś czasie dostaniecie za darmo lub z wielką zniżka Windows 7

Awatar użytkownika
adax

Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2009, 11:47
Lokalizacja: Kutno

Windows 7 - opinie

Post10 kwie 2009, 12:11

Jestem betatesterem z technetu pobrało się szybko i ogóle wrażenie z Sevena dobre, aczkolwiek mogliby trochę poprawić komunikację z użytkownikiem, typu zadać pytania jak coś nie umie co chcesz robić itp. We wszystkich windowsach tego brakuje.
Pozdrawiam! adax| TechNet Member



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości