Windows 7 - Wasze Opinie

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
xnn

Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 16 gru 2010, 16:28

Windows 7 - Wasze Opinie

Post27 gru 2010, 13:55

Witam, z racji tego iż niedługo będę miał nowy komputer, koniecznością będzie zainstalowanie 7demki z tego co słyszałem to ten Windows jest za przeproszeniem do d*** dużo gier nie działa,ciągłe błędy w bibliotekach jakieś errory jaka jest wasza opinia na ten temat, głównie chodzi mi o gry na 7demce.

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Windows 7 - Wasze Opinie

Post27 gru 2010, 14:05

Używam Windows 7 i jestem bardzo zadowolony, jeśli ktoś nie umie korzystać z systemu to może mieć takie problemy jak ty mówisz :) Nie mam żadnych błędów, gry działają, ogólnie to 0 problemów. Na pewno bardziej mi się podoba Windows 7 niż XP.

Awatar użytkownika
Andziorka

VIP+
Posty: 594
Rejestracja: 06 kwie 2009, 17:50
Kontaktowanie:

Windows 7 - Wasze Opinie

Post27 gru 2010, 14:14

U mnie też Siódemka sprawuje się dobrze. Nie ma errorów, gry chodzą, nic się nie dzieje.
'Oto dzień zwycięstwa nad rozumem, głupiej wrażliwości Twej..'

xnn

Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 16 gru 2010, 16:28

Windows 7 - Wasze Opinie

Post27 gru 2010, 14:23

Maciak Plock pisze:Używam Windows 7 i jestem bardzo zadowolony, jeśli ktoś nie umie korzystać z systemu to może mieć takie problemy jak ty mówisz :) Nie mam żadnych błędów, gry działają, ogólnie to 0 problemów. Na pewno bardziej mi się podoba Windows 7 niż XP.


Widze że hating się robi, ale wiesz co dzisiaj mam taki dobry humor że skorzystam z twojej porady więc proszę opisz mi "jak dobrze korzystać z systemu Windows 7 żeby wszystkie gry chodziły" dziękuje dobranoc :D .

-- 27 gru 2010, 14:23 --

Andziorka pisze:U mnie też Siódemka sprawuje się dobrze. Nie ma errorów, gry chodzą, nic się nie dzieje.


Gry chodzą a mógłbym się dowiedzieć jakie np gry? chyba nie pasjans :D

Awatar użytkownika
Andziorka

VIP+
Posty: 594
Rejestracja: 06 kwie 2009, 17:50
Kontaktowanie:

Windows 7 - Wasze Opinie

Post27 gru 2010, 14:37

Gry chodzą a mógłbym się dowiedzieć jakie np gry? chyba nie pasjans :D

Ciężko mi tu wymieniać, bo w wiele gier gram, ale np. wszystkie części COD, Guitar Hero, Settlers 7, Fallout 3, Starcraft 2. Żadna mi nie odmawiała posłuszeństwa, zarówno te starsze jak i nowsze.
'Oto dzień zwycięstwa nad rozumem, głupiej wrażliwości Twej..'

Awatar użytkownika
DwD99

Stały bywalec
Posty: 712
Rejestracja: 06 lip 2010, 21:11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Windows 7 - Wasze Opinie

Post27 gru 2010, 15:33

Miałem Windows 7 ultimated i według mnie jest to bardzo dobry system starsze gry na nim nie działają ale Need for speed Underground 1 i 2, Cs 1.6- trochę problemów ale będzie działać :D , Cod 1,2,4,6 itp. bez problemowo.(ja te wszystkie gry przetestowałem :) )

@Andziorka Masz Call of duty Modern Warfare ? Jak tak to może zagramy :P

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Windows 7 - Wasze Opinie

Post28 gru 2010, 02:18

Xnn, u mnie siódemka może i dobrze działa, ale z tym nowym systemem muszę obchodzić się, jak z jajem. :@

Miałam z nim różne problemy, ale może tylko ja mam takiego pecha:

1. Jak chciałam zainstalować grę Trackmania Nations ESCW, to pojawił się monit, że jeden sterownik jest niepodpisany. Ja zignorowałam ten komunikat. Rezultat: system padł na amen i już się nie podniósł. Nie miałam żadnych punktów przywracania systemu, więc musiałam zainstalować system od nowa. :(

2. Nie mogę wyłączać ochrony systemu, bo wtedy psuje mi się totalnie przywracanie systemu. Punkty przywracania muszę usuwać ręcznie.

3. Nie mogę testować Internet Explorera beta, bo wtedy tracę uprawnienia administratora systemu, dostęp do jakichkolwiek folderów, do przywracania systemu w trybie normalnym. Po zainstalowaniu tego badziewia, miałam kilka punktów przywracania systemu, ale nie mogłam go przywrócić, bo wcześniej wyłączyłam ochronę systemu i pozostała mi tylko reinstalacja systemu. :(

4. Xnn, jak będziesz ściągał jakieś style wizualne- nie wiem, czy w ogóle one Cię interesują- to zawsze upewnij się, że one na pewno są na siódemkę. Bo te na Vistę, może i użyjesz, ale potem np. we wszystkich kompozycjach może być różowy pasek narzędziowy- ja miałam tak, bo nieopatrznie zainstalowałam różową kompozycję do Visty.

W tym nowym systemie dla mnie są denerwujące:

1. Kopia zapasowa- zawsze po jej zrobieniu punkty przywracania bardzo rosną. Ja jej nie używam, bo robiłam ją na wewnętrznym dysku. Ona chyba powinna być na innym dysku, żeby był w ogóle sens jej robienia.

2. Po każdej reinstalacji systemu powstaje wielki folder windows.old- ja zawsze go wyrzucam, ale może źle robię. Nie znam się na tym. :mrgreen:

3. Denerwujące jest dla mnie UAC, zawsze je wyłączam. Ale Tobie xnn, może się przydać. W UAC wkurza mnie brak możliwości zapamiętania wyboru i to, że Norton UAC jest kompatybilne tylko z Vistą, a nie z siódemką.

Xnn, może trudno Ci w to uwierzyć, ale lubię ten system. Ale muszę na niego uważać.

Gdybyś chciał odpalić na siódemce ms-DOSowe gry, to użyj programu DOSbox- jest emulatorem do DOS. Zastosuj się do poradnika napisanego przez djkamil09061991: http://www.hotfix.pl/dosbox-instrukcja-obslugi-a333.htm . To naprawdę działa. :D
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Windows 7 - Wasze Opinie

Post28 gru 2010, 07:39

No tak, ale punkt 2 i 3 (te z drugiej części) w zasadzie tyczą się wszystkich windowsów (punkt 3 Visty).
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Luk@sz_root

Ekspert
Posty: 350
Rejestracja: 05 lip 2010, 15:51
Kontaktowanie:

Windows 7 - Wasze Opinie

Post29 gru 2010, 18:25

Posiadam Windows 7 i jestem z niego bardzo zadowolony, działa szybko, wszystkie programy spisują się bardzo dobrze.
Moim zdaniem jest znacznie lepszy od poczciwego "XP`eka".
Tak więc polecam, na pewno będziesz sobie chwalił. ;)
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget.
Obrazek

Awatar użytkownika
qooblu1996

VIP
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2010, 16:04

Windows 7 - Wasze Opinie

Post31 gru 2010, 00:02

Ja też jestem zadowolony, choć niestety z grami to u niego według mnie słabiej niż na xp, lecz ja nie gram zbytnio, a programów używam (photoshop)... No i wygląd również miły :) Jak na razie 0 problemów, sam wykrywa sterowniki i instaluję.

Polecam!
Chcesz nagrać wideo-poradnik dla hotfix? Zgłoś się do mnie!

Pozdrawiam

pAN.

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 23 lis 2010, 16:42
Lokalizacja: Poznan

Windows 7 - Wasze Opinie

Post31 gru 2010, 18:43

Chwilowo używam i jestem z niego bardzo zadowolony. :))



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 4 gości