Windows 8.1 Problem z Charms bar i Modern UI

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
Revetus

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2015, 10:45

Windows 8.1 Problem z Charms bar i Modern UI

Post28 lut 2015, 10:59

Witam.
Posiadam system Windows 8.1 64-bit. Problem polega na tym gdy najeżdżam na Charms Bar i próbuje wybrać niektóre aplikację (Urządzenia, Ustawienia, Udostępnienia, pozostałe działają) to nie chcą się uruchomić. Innym problem jest to gdy próbuje zmień sieć za pomocą przycisku w prawym dolnym rogu obok godziny to powinien mi się wyświetlić Charms Bar z dostępnym sieciami, a obecnie jak klikam na niego to nic się nie dzieje. Kolejny problem który zauważyłem znajduje się w menu start, nie działa przycisk zasilania gdy klikam na niego powinna mi się rozwinąć lista czy chce wyłączyć, wylogować bądź uruchomić ponownie. Szukałem w internecie co mogło być przyczyną ale niczego nie znalazłem. Liczę na szybką i owocną pomoc. Pozdrawiam.

Pablo922

Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 08 kwie 2015, 18:21

Windows 8.1 Problem z Charms bar i Modern UI

Post10 kwie 2015, 15:04

Spróbuj przywracania systemu, a jak to nie pomoże to uruchom jako administrator wiersz poleceń i wpisz sfc /scannow. To powinno rozwiązać problem. ;] Jak i to nie pomoże to przykro mi, ale raczej na 100% Windows do reinstalacji...

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Windows 8.1 Problem z Charms bar i Modern UI

Post10 kwie 2015, 15:47

Przed polecanymi powyżej radami sprawdź:
F8 podczas uruchamiania komputera --> Ostatnio znana dobra konfiguracja - Enter.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Windows 8.1 Problem z Charms bar i Modern UI

Post11 kwie 2015, 23:23

Wprawdzie sporo czasu minęło od założenia tego tematu przez Revetus, ale on nie uzyskawszy pomocy, założył ten sam temat na innych forum:

Kod: Zaznacz cały

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3004178.html


Czyli problem wciąż jest aktualny.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości