XP Loguje się a potem po 1 sek. wylogowywuje.

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
filfro

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:02

XP Loguje się a potem po 1 sek. wylogowywuje.

Post14 cze 2009, 14:52

XP Loguje się a potem po 1 sek. wylogowywuje. Nie mogę dostać się do kompa. Czy konieczny jest format? Czy mogę jakoś dostać się do systemu, żeby uratować dane? Z góry dziękuję za odpowiedź.

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

XP Loguje się a potem po 1 sek. wylogowywuje.

Post14 cze 2009, 14:57

czyli nie masz dostępu do systemu ? mogą być to wirusy
pobierz to i wypal na płycie cd Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
włącz w biosie uruchamiania z dysku cd (bootowanie)
więcej o tym narzędziu tutaj :arrow: http://hotfix.pl/articles.php?article_id=130
Pozdrawiam, koleś git

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

XP Loguje się a potem po 1 sek. wylogowywuje.

Post14 cze 2009, 14:59

W tym poradniku opisano w jaki sposób przywrócić plik userinit.exe Konsola odzyskiwania systemu Windows XP.

Brak/uszkodzenie pliku userinit.exe:
del C:\windows\system32\userinit.exe
del C:\windows\system32\dllcache\userinit.exe
expand X:\i386\userinit.ex_ C:\Windows\system32\

Objawem braku tego pliku, jest ciągłe wylogowywanie użytkownika.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

filfro

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 01 maja 2009, 11:02

XP Loguje się a potem po 1 sek. wylogowywuje.

Post14 cze 2009, 15:02

Dzięki zaraz będę naprawiał. Jeśli by coś nie szło zapytam.

-- Dzisiaj, 16:19 --

Nagrałem płytę w Nero włożyłem do kompa ale nie chce się bootować. Mam problem bo komp kolegi miał zepsutą nagrywarkę więc przyniosłem swoją i z mojej nie chce czytać. Włączył się tryb awaryjny, ale ekran jest czarny, jest strzałka i napisane tryb awaryjny. Koniec. Nie wiem czy w jakiś specjalny sposób nagrywa się obrazy danych. Czy należy to otworzyć w deamonie i nagrać na płytę to co jest spakowane jako iso. Czy normalnie przez nagraj dane. Czy jeśli zmieniłem nagrywarkę na moją bo kolegi była zepsuta to wogóle jest szansa na współpracę z jego kompem. Komputer widzi nagrywarkę. Pomóżcie proszę co robić?

-- Dzisiaj, 16:21 --

Dodam, że w biosie zmieniłem na uruchomianie systemu z płyty.

-- Dzisiaj, 17:19 --

Ok poszło sorry za trudne pytanie ale nagrywałem iso pierwszy raz. Zobaczę co będzie dalej.



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości