Zarządzanie kontami - jak pozbyć się niechcianego konta?

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
djlosiu

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:46

Zarządzanie kontami - jak pozbyć się niechcianego konta?

Post20 lis 2016, 15:25

Witam mam problem ostatnio zauważyłem że komputer sam sobie tworzy konto standardowe i gdy wchodzę w konta użytkowników i usuwam go to po uruchomieniu komputera znowu się pojawia to konto i tak w kółko.Moje pytanie co zrobić żeby to konto usunąć na stałe.
Mój system Windows 7 Home Premium 64-bitowy.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Zarządzanie kontami - jak pozbyć się niechcianego konta?

Post20 lis 2016, 16:56

Dziwne, sprawdź proszę najpierw czy nie masz jakiegoś szkodnika wirusowego na komputerze.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
rozmus

Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 06 lip 2010, 21:28

Zarządzanie kontami - jak pozbyć się niechcianego konta?

Post21 lis 2016, 19:13

Poza tym na przykład taka aplikacja jak GeForce Experience, jeśli masz w systemie kartę graficzną Nvidia, tworzy automatycznie swoje konto w systemie, bez którego nie zaktualizuje automatycznie sterowników.
Cytuję:

" Począwszy od sterowników z serii 270 (R270) dla komputerów typu desktop, gdy narzędzia NVIDIA Update lub GeForce Experience są zainstalowane, oprogramowanie tworzy konto UpdatusUser. Wspomniane konto zarządza serwisem NVIDIA Update w celu aktualizacji sterowników i aplikacji za pośrednictwem serwera NVIDIA. Serwis nie może być uruchomiony bez tego konta".
Więc może jakaś podobna aplikacja instaluje ci takie konto automatycznie.



  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości