Ładowarka samochodowa USB do +/- 50 zł.

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Ładowarka samochodowa USB do +/- 50 zł.

Post30 gru 2016, 08:35

Tak jak w temacie szukam ładowarki samochodowej (smartfon, tablet) którą podłączę pod gniazdo zapalniczki. Proszę o linki do allegro, ewentualnie sklepy stacjonarne typu media expert. Zarówno w smartfonie jak i tablecie mam ładowarkę dwumodułową, dlatego chcę ładowarkę która będzie miała wejścia USB, koniecznie dwa. Chciałbym żeby jeden port faktycznie dawal 2 A. Cena ok. 50 zł. Na allegro wybór jest spory, większość urządzeń firmy "no name" ale może znajdzie się coś w miarę dobrego.

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Ładowarka samochodowa USB do +/- 50 zł.

Post30 gru 2016, 20:41

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Na różnych stronkach polecana, nie mam więc się nie wypowiem. Plus taki, że jeden port posiada funkcję Quick Charge 2.0 więc jeżeli posiadasz/będziesz posiadać smartfona, który obsługuje szybkie ładowanie to nie będziesz musiał zmieniać ładowarki. Oczywiście przy podpięciu 'zwykłego' urządzenia będzie dawał 2A.

Dużo tematów jest w sieci, natomiast zazwyczaj zalecane jest kupowanie ładowarek znanych marek.

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Ładowarka samochodowa USB do +/- 50 zł.

Post02 sty 2017, 17:01

me@djohnsc pisze:http://www.aukey.com.pl/product-page/d657cc44-1d0f-1f10-d481-4f90f1900c5b

Na różnych stronkach polecana, nie mam więc się nie wypowiem. Plus taki, że jeden port posiada funkcję Quick Charge 2.0 więc jeżeli posiadasz/będziesz posiadać smartfona, który obsługuje szybkie ładowanie to nie będziesz musiał zmieniać ładowarki. Oczywiście przy podpięciu 'zwykłego' urządzenia będzie dawał 2A.

Dużo tematów jest w sieci, natomiast zazwyczaj zalecane jest kupowanie ładowarek znanych marek.


Przed chwilą siadłem do kompa i znalazłem trzy opcje. Początkowo myślałem o tej firmy Belkin, po czym natrafiłem na Samsunga. Ładowarki sieciowe mam: w smartfonie 850mA, w tablecie 1.5A. Telefon planuję wymienić na jakiś nowszy (Z1 Compact, Z3 Compact).
Włączony wyświetlacz, nawigacja itp. podczas jazdy. Chciałbym aby się bateria dodatkowo ładowała. Wystarczy ten Samsung?

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

oraz Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Patrząc na Samsung EP-LN920 kosztuje tylko 37.99zł (z kablem 44.99zł) + przesyłka (na allegro). W sklepach nawet po 119 zł.

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Ładowarka samochodowa USB do +/- 50 zł.

Post02 sty 2017, 17:12

Jeżeli chcesz kupić przez allegro to sprawdź opinie o sprzedającym. Ogólnie jeśli już to brałbym Samsunga, a czy weźmiesz sobie 10zł droższy z kabelkami czy tańszy bez to Twój wybór.

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Ładowarka samochodowa USB do +/- 50 zł.

Post02 sty 2017, 17:43

me@djohnsc pisze:Jeżeli chcesz kupić przez allegro to sprawdź opinie o sprzedającym. Ogólnie jeśli już to brałbym Samsunga, a czy weźmiesz sobie 10zł droższy z kabelkami czy tańszy bez to Twój wybór.


Wziąłem tą droższą wersję z kablami USB>microUSB.



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości