android wyzszy niz 4.0.4

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
covo

Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 25 sie 2011, 22:19

android wyzszy niz 4.0.4

Post02 sie 2016, 21:38

wsparcie dla xperii Neo V zakończyło się na androidzie 4.0.4.
Czy ktos z Was zna sie na metodzie zainstalowania nowszej wersji? Moze podprowadzic?

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

android wyzszy niz 4.0.4

Post02 sie 2016, 21:57

Ludzie wgrywają nowsze ale podobno telefon wtedy zamula więc chcesz mieć nowszego andka ale zmulonego? Jesli tak to są poradniki , musisz najperw odblokować mu Bootloader potem zrobić roota następnie dany room dajesz na karte SD i instalujesz.
Tu masz jakiś room:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
a tu masz na górze strony tematy jak odblokować bootloader i zrobić roota:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
covo

Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 25 sie 2011, 22:19

android wyzszy niz 4.0.4

Post02 sie 2016, 23:32

djkamil09061991 pisze:Ludzie wgrywają nowsze ale podobno telefon wtedy zamula więc chcesz mieć nowszego andka ale zmulonego? Jesli tak to są poradniki , musisz najperw odblokować mu Bootloader potem zrobić roota następnie dany room dajesz na karte SD i instalujesz.
Tu masz jakiś room:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
a tu masz na górze strony tematy jak odblokować bootloader i zrobić roota:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

czyli: raczej odradzasz wgrywanie...?
(kombinowalem w mysl zasady :) --> jest nowsza wersja => brac, jesli jest na to metoda. Oczywiscie jestem max reformowalny, takie myslenie jest jeno wstepne)

Poza tym: "... jakis room..." - czuje, ze nie ma oczywistosci - jaki? Sadzilem, ze jest prosciej: nowszy andro => lepiej, nawet w tel., ktory juz nie ma mozliwosci upgrade do nowszego andro. Pewnie nie mam racji...

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

android wyzszy niz 4.0.4

Post03 sie 2016, 00:05

covo pisze:ktory juz nie ma mozliwosci upgrade do nowszego andro. Pewnie nie mam racji...

Według mnie skoro sam producent nie wypuścił nowszego stabilnego androida to po prostu miał jakieś powody. Wszystkie nowsze oprogramowania są zrobione i testowane przez użytkowników, czyli na swój sposób modowane.

covo pisze:czyli: raczej odradzasz wgrywanie...?

To już zależy od Ciebie, ja opieram się na opiniach z neta, jak znajdziesz odpowiedni room (chociażby na forum które dałem) odpowiednio okrojony i lekki to może działać znośnie. Telefonu nie masz na gwarancji więc jak coś będzie nie tak to zawsze możesz wrócić do poprzedniego stabilnego oprogramowania. Jak masz siły to testuj ;)

Awatar użytkownika
covo

Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 25 sie 2011, 22:19

android wyzszy niz 4.0.4

Post03 sie 2016, 00:18

djkamil09061991 pisze:Wszystkie nowsze oprogramowania są zrobione i testowane przez użytkowników, czyli na swój sposób modowane.

tzn nowsze andro dla tel. sa (nowsze niz 4.0.4), jeno nie dla xperia neo V i zakladalem, ze powod tego jest "rynkowy" (jak z w7 i w10 :), czyli jesli jest metoda na wgranie - to dziala juz na 100% ok. Ale rozumiem, ze nie (zawsze) .



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości