Darmowe Rozmowy i Smsy w Plusie

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Darmowe Rozmowy i Smsy w Plusie

Post06 lis 2015, 12:52

Obecnie posiadam telefon w Plusie i mam uruchomioną taryfę PNK - Plus Na Karte, w której mam włączoną usługę darmowe smsy w sieci. Czyli mogę sobie za darmo pisać smsy do osób mających telefon w plusie.
Co miesiąc za tę usługę z mojego konta jest pobierana kwota 3 złote. Natomiast co trzy miesiące musze sobie doładować telefon kwotą 50 złotych.
Jakoś nie specjalnie podoba mi się ta taryfa. Szukam coś na google ale nie mogę nic znaleźć.
Chciałbym mieć darmowe rozmowy i smsy w sieci i mniej płacić za doładowanie telefonu. Np 20 złotych miesięcznie albo 30 złotych - czy da się tak ?
Albo czy jest jakaś taryfa, która byłaby tania i miała w sobie darmowe rozmowy i smsy w sieci i niech tam co pare miesięcy - dajmy na to już co te 3 miesiące czy 4 miesiące doładuje konto kwotą 50 złotych ?
czy możecie mi coś doradzić ? generalnie chodzi o to, żebym dużo nie płacił, a miał darmowe smsy i rozmowy w plusie.


  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości