GSM (smartfon)

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
sheldon21

Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 17 sty 2013, 18:02

GSM (smartfon)

Post20 paź 2016, 21:02

Witam posiadam od 3 lat samsung galaxy s3 czy to już pora na nowszego smartfona?? jak tak to proszę aby ktoś doradził mi dobrego smartfona do 900zł interesują mnie tylko modele samsung lub xperia!!!
Ważne aby:
dobry aparat
LTE
Dobra bateria

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

GSM (smartfon)

Post23 paź 2016, 19:37

Bardzo fajny telefonik, jeszcze spokojnie z rok można na nim pojechać :)

...ale jak chcesz nowy, to wiedz, że w cenie do 900 zł dobrego aparatu nie dostaniesz. Wiem co mówię, bo ostatnio też rozglądam się za nowym smartfonem, gdzie warunkiem koniecznym jest bardzo dobry aparat. Aparaty przyzwoite są dopiero w telefonach od 1100 zł. Samsung J5 2016 za 939 zł byłby dobry, gdyby miał HDR, z kolei Huawei czy XPeria w cenie do 1000zł dupy nie urywają niestety.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

GSM (smartfon)

Post27 paź 2016, 19:55

sheldon21 pisze:samsung galaxy s3

rokko pisze:Bardzo fajny telefonik, jeszcze spokojnie z rok można na nim pojechać


Ja się cieszę, że się uwolniłem od mojego s3. Strasznie mulił pomimo przywrócenia do ustawień fabrycznych. Teraz kupiłem Huawei P9.

sheldon21 pisze:smartfona do 900zł interesują mnie tylko modele samsung lub xperia!!!


Czemu tylko do Samsunga i Sony zawężasz? To wtedy dużego wyboru nie Masz. Albo Samsung co podał rokko albo Sony Xperia M4.



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości