Huawei Ascend Y530 - czy warto go kupić?

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Gizmodo

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2014, 12:20

Huawei Ascend Y530 - czy warto go kupić?

Post09 wrz 2014, 00:14

Szukam jakiegoś telefonu dla mojej mamy. Ma być prosty i nieskomplikowany - S5 to ona nie potrzebuje. Ot czasami fotki cyknąc, whatsappa włączyć czy skype, to wszystko oprócz standardowego wykorzystania telefonu. Huawei Ascend Y530 kosztuje poniżej 400 złotych, więc w sumie całkiem nieźle i byłbym skłonny go kupić. Pytanie tylko, czy warto? Ktoś może miał styczność z tym sprzętem i może powiedzieć jak chodzi, np. po 1-2 miesiącach użytkowania? Bo na poczatku wiadomo, każdy w miarę dobrze śmiga. Proszę o porady, ewentualnie wskazanie innego modelu. Tak jak pisałem, do wydania maksymalnie 400 złotych.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Huawei Ascend Y530 - czy warto go kupić?

Post11 wrz 2014, 18:30

Huawei Ascend Y530, zdecydowanie za mało ramu ledwie 512MB, będzie przycinać aplikacje.

Ja na Twoim miejscu doskładałbym 50zł i kupił inny telefon wyposażony w minimum 1GB RAM.
RAM jest kluczem do responsywności.
Od siebie mogę zaproponować LG 65 model 280N =>

Kod: Zaznacz cały

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/l65/


Sam go mam i świetnie sprawuje się. Jak za tę cenę bardzo dobry smartfon.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości