Lenovo Tab 2 A8-50F - Android 5.0 aplikacje

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Lenovo Tab 2 A8-50F - Android 5.0 aplikacje

Post07 gru 2015, 17:15

Witam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem w/w tabletu. Urządzenie posiada 1GB RAM, oraz 16GB pamięci (wolne 10,74), czterordzeniowy procesor 1,3 GHz. Teraz chciałbym dowiedzieć się jakie aplikacje zainstalować. Tablet służyć będzie głównie do internetu, może czasem obejrzę jakiś film czy posłucham muzyki.

W tym temacie nic ciekawego nie znalazłem.
Na razie zainstalowałem Mozillę Firefox (dodatki: Ad-Block Plus oraz Ghostery) oraz Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Teraz przydałyby się jakieś programy do odtwarzania filmów i muzyki. Zastanawiam się także nad zainstalowaniem antywirusa.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Lenovo Tab 2 A8-50F - Android 5.0 aplikacje

Post07 gru 2015, 22:52

AV odinstalowałem, w sumie tylko mocno obciążał system i zżerał baterię. Jak instalujesz z głową to jest spokój od wirusów. Co do filmów to ja używam ALLPlayer Video Player
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Lenovo Tab 2 A8-50F - Android 5.0 aplikacje

Post21 gru 2015, 12:54

cosik_ktosik pisze:AV odinstalowałem, w sumie tylko mocno obciążał system i zżerał baterię. Jak instalujesz z głową to jest spokój od wirusów. Co do filmów to ja używam ALLPlayer Video Player


Antywirusa nie instaluję. 1GB RAM'u może być trochę za mało. Na lapku miałem Avasta i były problemy, zmieniłem na AVG - na razie śmiga.
Jeśli chodzi o odtwarzanie filmów, po przeczytaniu

Kod: Zaznacz cały

http://www.appmaniak.pl/system/android/jaki-odtwarzacz-wideo-android
zdecydowałem się na MoboPlayer.

Jaki czytnik plików PDF proponujecie? Na laptopie używam PDF-XChange Viewer.

-- 21 gru 2015, 12:54 --

Chciałbym się jeszcze zapytać. W jaki sposób można pobierać pliki? Próbowałem zwyczajnie zaznaczyć link i wybrać opcję otwórz w nowej karcie oraz wpisywalem link bezpośrednio w pasek adresu. Niestety w obu przypadkach byłem przekierowywany do wyszukiwarki Google. Także metody z których korzystamy na PC nie działają.


Druga sprawa. Jak wyłączyć dźwięk podczas pisania? Każde "stuknięcie" w klawiaturę skutkuje denerwujacym dźwiękiem.



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości