Maleje mi pamięć telefonu

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
erykom

Użytkownik
Posty: 400
Rejestracja: 21 lut 2012, 18:22
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Maleje mi pamięć telefonu

Post22 gru 2019, 16:53

Od kilku miesięcy maleje mi pamięć telefonu.Z każdym kolejnym tygodniem coraz mniej dostępnej pamięci mam.Już nawet odinstalowuję niektóre aplikacje z pamięci telefonu i zamiast przybywać tej pamięci to na drugi dzień jest jej nadal mniej.Już niejedno forum czytałem i coś tam próbowałem robić ale nic z tego.Może ktoś mi pomoże rozwiązać problem?

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Maleje mi pamięć telefonu

Post30 gru 2019, 11:30

erykom, maleje Ci wbudowana pamięć w telefonie czy na karcie pamięci? Jaki masz telefon? Niektóre smartfony mają wbudowane programy, które umożliwiają tzw. optymalizację i bezpieczne usunięcie zbędnych plików. Z zewnętrznych programów słyszałam o Ccleaner, na Android, ale nigdy go nie używałam do usuwania zbędnych plików... Nie możesz aplikacji przenieść na kartę pamięci? Chyba że masz Huawei?
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
erykom

Użytkownik
Posty: 400
Rejestracja: 21 lut 2012, 18:22
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Maleje mi pamięć telefonu

Post25 sty 2020, 13:15

Maleje mi wbudowana pamięć w telefonie. Posiadam Samsung J3. Używam Ccleaner i nic to nie daje. Ogólnie wielu aplikacji nie mogę przenieść z pamięci telefonu do karty pamięci.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Maleje mi pamięć telefonu

Post26 sty 2020, 01:11

Czy opcja przenieś na kartę pamięci jest na szaro? Poleciłabym Ci jeden program do przenoszenia danych, ale wymaga on oczyszczenia pamięci podręcznej, a nie wiem czy to jest bezpieczne...
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości