nokia e50 - wgrywanie tzw "dzwonków"

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
covo

Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 25 sie 2011, 22:19

nokia e50 - wgrywanie tzw "dzwonków"

Post10 kwie 2015, 00:35

czy ktoś jeszcze pamięta :), jak do nokii e50 wgrywa się dodatkowe dzwonki (*.aac chyba)?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

nokia e50 - wgrywanie tzw "dzwonków"

Post10 kwie 2015, 21:40

Program Nokia PC Suite , przez menedżer plików wgraj plik do Sounds (dźwięki)
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
covo

Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 25 sie 2011, 22:19

nokia e50 - wgrywanie tzw "dzwonków"

Post11 kwie 2015, 04:19

cosik_ktosik pisze:Program Nokia PC Suite , przez menedżer plików wgraj plik do Sounds (dźwięki)

w gruncie rzeczy caly czas tak działałem (pc suite, sounds), z tym,że w żadnym katalogu nie widziałem firmowych aac,wiec wątpiłem,czy tak po prostu dołożyć swoj plik... Dopiero via X-plore zobaczyłem na dysku/partycji(?) "Z" te pliki firmowe aac, ale z kolei nijak nie można (?) zrobić tą drogą transportu z zewnątrz...
rozumiem, że pc suite nie widzi aac firmowych (bo nie widzi), bowiem jest to dostęp nie aż tak niskopoziomowy, jaki powinien być.
OK, za pomocą pc suite dołożyłem plik audio. Dzięki za podtrzymanie na drodze w dobrym kierunku :)
Tak nawiasem: okazuje się, że z "kontaktu" przy którym ma grać ten plik , gdy "kontakt" dzwoni, należy zrobić jednoelementową "grupę kontaktów", dopiero wowczas można wybrać dźwięk (jest wylistowanie firmowych + plik dołożony).
W każdym razie dźiała, dzięki.

btw:
nie za bardzo natomiast można przyporządkować kontaktowi z książki adresowej plik audio wklepany na karte pamięci - tego miejsca nie widać w chwili kojarzenia par kontakt-dźwięk... Szkoda, bo dokladanymi "dzwonkami" zajmuje sie miejsce w komorce.



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości