Powier Banki - Czy są coś warte?

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Powier Banki - Czy są coś warte?

Post22 paź 2014, 23:27

Witam. Ostatnio padła mi bateria w telefonie, podziała trochę i pada ale mniejsza o nią, i tak miałem dwie na zmianę, gdyby jedna się rozładowała. Ale teraz myślę o jakimś power banku do swojego Galaxy S2, gdzie pojemność baterii wynosi 1650mah, i zastanawiam się nad jakimś tanim power bankiem - używany był by sporadycznie, głównie przy jeździe na rowerze, gdy wyjeżdżam często gęsto rano i wracam wieczorem, używając nawigacji i słuchając muzyki, myślałem o czymś takim:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Wiadomo, że są to chińczyki, tylko czy faktycznie taką baterią 10400 naładuje telefon co najmniej 5-6 krotnie?
albo czy tą 2gą baterią naładuje telefon 1x5 raza? Czy te power banki są wydajne i godne uwagi?
Czy jak kupować coś takiego, to już lepiej trochę dołożyć albo kupić coś markowego z mniejszą pojemnością ?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Powier Banki - Czy są coś warte?

Post23 paź 2014, 22:30

Te za 35 zł to wątpię, jak dla mnie ściema. Jeszcze ta moc. Używałem markowego i dawał rady, ale to było o wiele droższe.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości