problem z mikrofonem w SE K770i

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
paweltbg

Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 15 sty 2009, 15:46

problem z mikrofonem w SE K770i

Post15 wrz 2010, 15:08

witam. mam problem z moim telefonem SE K770i. otóż bardzo często zdaża się że osoba z którą rozmawiam bardzo słabo mnie słyszy muszę naprawdę głośno krzyczeć żeby ktoś mnie usłyszał. telefon wrócił ostatnio z serwisu w którym był wgrany nowy soft i prawdopodobnie wymieniony mikrofon ale nic nie pomogło. mam go oddać jeszcze raz do serwisu? czy może jest jakaś regulacja mikrofonu, dodam że jest to telefon na abonament w sieci era

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

problem z mikrofonem w SE K770i

Post15 wrz 2010, 18:04

W k770i nie widzę aby była obecna regulacja, tylko całkowite wyciszenie.

Co do problemu...
1) Zmiana softu na inny
2) Wgranie alternatywnego (modyfikowanego) patcha akustyki
3) Podmiana akustyki na oryginalny niezmodyfikowany plik

Ogólnie jeżeli telefon na gwarancji nie ma co samemu wygrywać, a jeżeli już to tylko FAR-em (odnoszę się do samego k770i, sam go mam, soft i patche wgrywałem właśnie FAR-em, może nie jest najłatwiejszy w obsłudze ale sprawdzony).
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

paweltbg

Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 15 sty 2009, 15:46

problem z mikrofonem w SE K770i

Post15 wrz 2010, 18:20

gwara kończy mi się za 10 dni i planuje go oddać do serwisu jeszcze raz ale już raz był i nic nie pomogło a zanim wezmę sobie drugi telefon to pasowało by ten naprawić.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

problem z mikrofonem w SE K770i

Post15 wrz 2010, 18:53

Wiesz soft sobie samemu możesz wymienić, a jak mikrofon jest uszkodzony to już bez znajomości elektroniki i schematów nic nie zrobisz więc warto oddać go jeszcze raz na gwarancję zaznaczając żeby wymienili ci mikrofon, bo wątpię że poprzednio to uczynili, poszli na łatwiznę.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość