Problem z nowym telefonem Vodafone 360 Samsung M1

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Alexis

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2010, 19:47

Problem z nowym telefonem Vodafone 360 Samsung M1

Post17 wrz 2010, 20:10

Od kilku tygodni posiadam telefon Vodafone 360 Samsung M1. Od razu po rozpakowaniu i sprawdzeniu jakie ma funkcje podłączyłam go do komputera poprzez kabel USB. Mój system Windows 7 od razu go wykrył i zainstalował oprogramowanie. Wszystko działało jak należy, był on widoczny w komputerze. Jest on zza granicy, więc konieczne było zdjęcie SIM-locka. Po kilku dniach zawiozłam telefon do osoby, która tym się zajmuje i zdjęła mi blokadę karty SIM. Po ponownym podłączeniu telefonu do komputera Windows 7 znowu automatycznie wykrył i zainstalował oprogramowanie, i pojawił się napis "Gotowe do użytku'. Więc weszłam w "Komputer", potem "Urządzenia i drukarki" a ikony telefonu tam nie było (bo przedtem była). Dlaczego teraz komputer nie pokazuje, że telefon jest podłączony, chociaż po podłączeniu telefon się ładuje a oprogramowanie do niego się zainstalowało poprawnie ?
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2010, 20:10 przez XMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: korekta tytułu tematu, przeniosłem z działu Problemy --> Telefonia GSM.

Awatar użytkownika
voluu

Ekspert
Posty: 1061
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:47
Kontaktowanie:

Problem z nowym telefonem Vodafone 360 Samsung M1

Post18 wrz 2010, 11:29

A nie widać telefonu w Mój komputer? Moja Nokia E63 jeśli jest podpięta w trybie masowym (jako pendrive) jest widoczna właśnie Mój komputer > Urządzenie przenośne.
Jeśli to nie pomoże, odinstaluj sterowniki do telefonu i zainstaluj nowe wraz z oprogramowaniem wspomagającym (np. dla Nokii cały zestaw PC Suite).
Obrazek
Sounds Better

Indoor: AKG K514 + Denon PMA-480R
Outdoor: SoundMagic PL10 + Sansa Clip+

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Problem z nowym telefonem Vodafone 360 Samsung M1

Post18 wrz 2010, 16:37

Ale to jest Samsung !!! . Co ma do tego Nokia . Samsung podłączony kablem USB powinien być widoczny w systemie jako urządzenie USB (tryb masowy lub pendrive - jak zwać to to samo). Być może do Samsunga jest oprogramowanie typu PC Suite , ale nie od Noki .
Jeszcze coś dodam - oprogramowanie - Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników\
I jeszcze jedno - przy zdejmowaniu Sim Locka może było zmienione oprogramowanie telefonu np. jęz. polski co nie powinno mieć wpływu na komunikację tel. z kompem . Trzeba uważać . Sam posiadam Nokię zakupioną w UK . Sima usunąłem na miejscu ,ale oprogramowanie z jęz. polskim w Polsce . Przy próbie aktualizacji oprogramowania za pomocą PC Suite wrócił język ang. Z Samsungiem może być podobnie . Telefon ma swój kod na jaki rynek został wyprodukowany i tak jest aktualizowany
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2010, 17:03 przez leon1956, łącznie zmieniany 1 raz.
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Awatar użytkownika
voluu

Ekspert
Posty: 1061
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:47
Kontaktowanie:

Problem z nowym telefonem Vodafone 360 Samsung M1

Post18 wrz 2010, 16:56

Nokie podałem jako przykład - czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Odinstaluj sterowniki i zainstaluj na nowo.
Obrazek
Sounds Better

Indoor: AKG K514 + Denon PMA-480R
Outdoor: SoundMagic PL10 + Sansa Clip+

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Problem z nowym telefonem Vodafone 360 Samsung M1

Post18 wrz 2010, 17:09

Po prostu trzeba było podać stronę .Ktoś mógłby spróbować instalować PC Suite mając Samsunga.
czytanie ze zrozumieniem się kłania.

czasami pisanie. Pozdrawiam
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Awatar użytkownika
voluu

Ekspert
Posty: 1061
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:47
Kontaktowanie:

Problem z nowym telefonem Vodafone 360 Samsung M1

Post18 wrz 2010, 18:10

(np. dla Nokii cały zestaw PC Suite).
Dla Nokii nie Od Nokii


Koniec OT, dalszą polemikę załatwiony via PW
Obrazek
Sounds Better

Indoor: AKG K514 + Denon PMA-480R
Outdoor: SoundMagic PL10 + Sansa Clip+



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości