Samsung Galaxy ace

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
czosnekpl

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2012, 13:36

Samsung Galaxy ace

Post05 cze 2012, 13:40

Zastanaiwam się nad kupnem Samsunga galaxy ace, ale wsród moich znajomych nikt takiego nie posiada, stąd moje pytanie do Was, czy ktoś ma ten model telefonu? jakie wady i zalety?warto kupic?

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Samsung Galaxy ace

Post05 cze 2012, 14:14

Na temat konkretnie tego modelu wypowiedzieć się nie mogę, ponieważ styczności z nim nie miałem.
Ja posiadam Samsung Galaxy S i9000.

Z praktycznych zalet modelu Galaxy Ace, jakie wyszukałem, to gumowana tylna powierzchnia obudowy zapobiegająca rysowaniu, lampa LED dla aparatu i kamery, dostęp do gniazda na kartę micro-SD bez ściągania tylnej klapki. Tych elementów nie posiada np. mój o wiele droższy Galaxy S i9000 (plastikowa tylna obudowa, brak lampy błyskowej, gniazdo na kartę micro-SD pod tylną klapką).
Szkoda tylko, że Galaxy Ace nie pozwala na nagrywanie filmów w wyższej rozdzielczości, niż QVGA (320x240), natomiast zdjęcia wykonuje w maksymalnej 2592x1944 i do tego lampa błyskowa.

Ogólnie smartfony z systemem Android są niezwykle uniwersalne. Jeżeli posiadasz jeszcze dostęp do Wi-Fi lub jakiś pakiet Internetu od operatora, to już ful wypas ;)
Potężne bezpłatne zasoby programowe sklepu Google Play (dawniej Android Market) potrafią rozbudować smartfona o szereg funkcji i usprawnień, nie mówiąc już bezpłatnych grach i setkach tysięcy bezpłatnych tapet, dzwonków itp.



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość