Sony XPERIA M opiłki metalu na głośniku

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
CHybiN

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:27
Lokalizacja: Pruski

Sony XPERIA M opiłki metalu na głośniku

Post26 wrz 2014, 18:51

Witam mam problem z głośnikami w tym telefonie.
Otóż zauważyłem opiłki metalu na obydwu głośnikach które mi strasznie charczą i nie wiem jak mam to wyczyścić.
Serwis chcę ode mnie za robociznę 260 zł a to moim zdaniem jest za drogi interes.
Macie jakieś sposoby n rozwiązanie tego problemu?
Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
mity4

Stały bywalec
Posty: 774
Rejestracja: 08 cze 2012, 22:33
Lokalizacja: Działdowo

Sony XPERIA M opiłki metalu na głośniku

Post26 wrz 2014, 20:51

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
poszukaj kogoś kto się tego podejmie.
chbya ze masz gwarancje i nie hcesz tracić to możesz sie z nimi potargować i powiedzieć im że to nie jest warte takich pieniędzy.
moim zdaniem max 80 zł za wymienę jeśli one kosztuja 20-30 zł.

-- 26 wrz 2014, 20:51 --

takie małe info na stronie sprzedawcy.
Bardzo łatwa instalacja - nie wymaga lutowania - możesz wymienić go sam !

więc myślę jeśli zachowasz torchę delikatności oraz chcesz wymienić sam to powinno sie udać. :P
na necie są filmiki z prawie każdym telefonem jak rozkręcić. wiec wystarczy poszukac.

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Sony XPERIA M opiłki metalu na głośniku

Post26 wrz 2014, 20:52

Witam . Miałem podobny problem ale z Nokią . Niestety głośniczki są tylko do wymiany . Mnie to akurat kosztowało 30 zł. U znajomego w punkcie napraw GSM . Ciebie też czeka wymiana . Nie ma sposobu by usunąć opiłki nie niszcząc głośniczków . Przynajmniej nic o tym nie wiem . Zwróć też uwagę na otwory w obudowie gdzie są głośniczki . Otwory te powinny być zabezpieczone taką drobną siateczką inaczej za pewien czas będzie to samo .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Awatar użytkownika
mity4

Stały bywalec
Posty: 774
Rejestracja: 08 cze 2012, 22:33
Lokalizacja: Działdowo

Sony XPERIA M opiłki metalu na głośniku

Post26 wrz 2014, 20:53

jeszcze niektórzy na allegor dodają opcję żę wysyłaś mi telefon do servisu i wymieniają część. wiec myślę żę to będzie najlepsze opcja.
nie powinno wyjść drogo.

Awatar użytkownika
CHybiN

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:27
Lokalizacja: Pruski

Sony XPERIA M opiłki metalu na głośniku

Post27 wrz 2014, 11:10

mity4 ja oddałem ten telefon na gwarancję ale nie chcieli go naprawić bo mam uszkodzona szybkę od wyświetlacza i nie chą jej zdejmować na własny koszt gdyż mogą uszkodzić dotyk i dlatego chca 260 zł za naprawę:/



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości