Sony Xperia SOUL(czarny kolor)czarny ekran

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Sony Xperia SOUL(czarny kolor)czarny ekran

Post17 lis 2016, 22:46

Otóż(bodajże jest zawirusowany)podczas słuchania muzyki na soundcloud z małymi słuchawkami(może zwarcie),potem wyświetlały mi się komunikaty,że wstrzymano jakieś procesy com.google...,potem jakiś komunikat o obowiązkowej kopii zapasowej,potem gdy słuchałem muzyki ekran zaczął mrugać i zresetował się sam,lecz gdy miałem słaby wskaźnik baterii telefon mi się normalnie naładował.Pozostały mi dwa wyjścia albo wymienić baterię albo zmienić model xperii soul na nowszy smartfon.Co by było gdyby(nowsze smartfony są *****)komuś taki nie ***** przypadkowo pierwszy i ostatni raz w życiu wpadł do wody?Czy zwarcie spowodowałoby,że się nie włączyłby w ogóle?Pierwszy model Xperii SOUL już jest oficjalnie nie obsługiwany z systemem operacyjnym Android?W razie czego podaję wam dane mojej baterii Kruger & Matz BP-4R-I(model telefonu przenośnego),1780 mAh(pobór mocy),3.8V(moc napięcia),6.65 Wh(pobór energii elektrycznej).Co można w takiej sytuacji zrobić?Oddać do serwisu?Model baterii KM0409.

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Sony Xperia SOUL(czarny kolor)czarny ekran

Post19 lis 2016, 14:52

W trakcie próby włączenia telefon wydaje jakiś dźwięk, zawibrował, cokolwiek? Musiałbyś podać dokładny model telefonu.

lukaszrygal pisze:Co by było gdyby(nowsze smartfony są *****)komuś taki nie ***** przypadkowo pierwszy i ostatni raz w życiu wpadł do wody?Czy zwarcie spowodowałoby,że się nie włączyłby w ogóle?


***** są tylko te, które są tak specjalnie zaprojektowane. Zwykły smartfon nie jest *****.
Zalanie mogło spowodować, że telefon już nie zadziała.

lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Sony Xperia SOUL(czarny kolor)czarny ekran

Post19 lis 2016, 22:39

mam nadzieje,że smartfony nie mają żadnego dcma,ale kto wie

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Sony Xperia SOUL(czarny kolor)czarny ekran

Post20 lis 2016, 10:33

Nie podałeś dokładnego modelu.
Istnieje takie coś jak reset/przywrócenie do ustawień fabrycznych za pomocą klawiszy.
Sprawdzałeś ?
Przykładowo:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
W zależności od telefonu/smartfona oraz modelu może się trochę różnić...
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Sony Xperia SOUL(czarny kolor)czarny ekran

Post20 lis 2016, 14:50

myślę,że opłaca się kupić nowy smartfon(bardzo popularne jest noszenie nowoczesnego telefonu komórkowego bez etui pomimo,że kupiłem sobie jedno).No dobra od początku kolor czarny,model KM0409,marka Kruger & Matz,CE0700,kody IMEI kod pierwszy IMEI1:863147020570060,IMEI2:863147020570078,energia baterii 1780 mAh,moc baterii 3.8V,pobór zasilania 6.65Wh,model baterii BP-4R-I.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Sony Xperia SOUL(czarny kolor)czarny ekran

Post20 lis 2016, 17:01

Nie zdziwiłbym się gdyby padł na dobre, ta marka ma okropnie słaby sprzęt, a to co robią na gwarancji woła o pomstę do nieba. Nigdy nie polecę tego sprzętu i tej firmy. Opiszę za jakiś czas moją przygodę z nimi.

Możesz zobaczyć hard reset ale to skasuje wszystkie dane Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Sony Xperia SOUL(czarny kolor)czarny ekran

Post20 lis 2016, 20:19

wielkie dzięki(smartfon chucka norrisa nie spada z wieży eiffle'a on spada do góry nogami)dobra żarty na bok,Jaki mi proponujecie telefon?Są małe szanse,że mój smartfon będzie miał hard reset wcale się nie włącza,ale gdy podłączam do komputera do portu usb to łatwo usłyszeć sygnał podłączenia telefonu komórkowego,ale ma problemy z wykryciem telefonu.

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Sony Xperia SOUL(czarny kolor)czarny ekran

Post20 lis 2016, 22:38

lukaszrygal pisze:Jaki mi proponujecie telefon?


Czy nowy, do jakiej kwoty, jakieś sprecyzowane parametry co do marki, rozmiaru wyświetlacza, systemu itd?

lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Sony Xperia SOUL(czarny kolor)czarny ekran

Post20 lis 2016, 23:09

na wszystko przyda się strategia i plan działania czy wysłać do serwisu czy kupić sobie nowy może sony xperia kruger & matz soul sola nie z systemem operacyjnym android,ale przynajmniej windows phone.czy system operacyjny windows phone to następca windows mobile(nokia n73 chyba taki model obsługiwała)?



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości