szukam smartfona

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
Banana

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:36

szukam smartfona

Post09 lip 2013, 21:46

Skoro was tu wypytuje o mojego laptopa to też spytam czy znacie fajne smartfony w cenie około 500-600 złotych warte zakupienia?

Oglądałam samsunga ace 2 ale jest tandetny moim zdaniem. Nokie lumia są nawet nawet, ale nie wiem co sądzić o Windows Phone 8.

Poratujcie :D

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

szukam smartfona

Post10 lip 2013, 12:41

Od siebie mogę ci polecić sony ericssona life with walkman bardzo łatwy w obsłudze z systemem android bardzo głośny dzieki głośnikom stereo robi bardzo dobre zdjecia testowałem ten telefon miesiąc czasu i wgl mnie nie zawiódl
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

szukam smartfona

Post10 lip 2013, 23:11

Ja odradzam już ten telefon, drugi raz zbiłem szybkę :D tragedia jakaś, raz jak telefon spadł, a teraz na nim tylko lekko stanąłem jak leżał przy łóżku.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Banana

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:36

szukam smartfona

Post10 lip 2013, 23:39

SE mi się podoba nawet się poważnie zastanawiam nad jego kupnem. Na innym forum polecili mi Samsunga Ace 2 ale straszny plastik oraz Nokię Lumia 620 lub 520. Nokie mi się podobają ale cena już mniej ;)

bajbus powiedz jak on trzyma na baterii :?:

Awatar użytkownika
mariner01

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 03 wrz 2012, 15:59

szukam smartfona

Post11 lip 2013, 17:08

LG SWIFT L5 E610, albo Samsung S6312 Young DUOS

Awatar użytkownika
Banana

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:36

szukam smartfona

Post11 lip 2013, 21:53

Samsungi odpadają jakoś mi się nie podobają. LG wygląda nieco *****, może na żywo jest inny, zobaczymy ;)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

szukam smartfona

Post13 lip 2013, 20:04

Ja mam Huawei G300 Ascend, jak na swoją cenę to dobry smartfon. Jedyne poważne wady jakie w nim widzę to 512 pamięci oraz mało pamięci masowej (trzeba dokupić kartę bez tego ani rusz) i mocno przeciętny aparat, także dołączone słuchawki są do kitu musiałem kupić nowe. Do niewątpliwie największej zalety mogę zaliczyć iż jest trwały, ekran nie rysuje się (Gorilla Glass), jest duży (4 cale), do tego dobrze odwzorowuje barwy, przeglądanie www nie stanowi problemu, zapomniałem dodać - zawiera notatnik z funkcją rozpoznawania mowy, ty mówisz on konwertuje to na tekst, zdziwiłem się mocno bo skuteczność tego rozwiązania zaskakująco dobra. Chińczycy zrobili całkiem dobry fon ale do najwyższej półki nie należy mimo to mnie spasował idealnie.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Banana

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:36

szukam smartfona

Post14 lip 2013, 22:40

Dzięki rokko za odpowiedź.

Szukałam w mniej znanych markach, mają całkiem przyzwoite parametry, ale kolega mówił że procesor starszego typu plus niewiadoma czy za rok lub dwa będzie można dokupić baterię do niego.

W Carrefourze mieli GSmart za fajną cenę, ale zobaczyłam tylko pustą półkę.

Zakupy zakończyłam na Galaxy Ace 2, w media markt za 649 złotych. Macałam inne telefony i w sumie każdy podobny do siebie. Soniacze mały fają powłokę z tyłu ale cenowo po za moim zasięgiem. Trochę mnie Samsung w konia zrobił bo oglądałam wersję Black, która z tyłu miała fakturkę a biały z tyłu gładki :| ciekawe skąd ta różnica.

Telefonik śmiga aż miło, na razie się z nim oswajam. W sumie to pierwszy mój android i nie wiem co warto zainstalować ;)


Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

szukam smartfona

Post15 lip 2013, 15:54

Banana pisze:SE mi się podoba nawet się poważnie zastanawiam nad jego kupnem. Na innym forum polecili mi Samsunga Ace 2 ale straszny plastik oraz Nokię Lumia 620 lub 520. Nokie mi się podobają ale cena już mniej ;)

bajbus powiedz jak on trzyma na baterii :?:

Co do pierwszego telefonu to bateria trzyma w nim 3,4 dni i śmiało mogę ci polecić ten telefon Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników jeżeli podobają ci się sony xperie a jeżeli chodzi o nokię lumie 610 to z mojej strony odradzam te telefony dlatego że są one wyposażone w windows phone które nie są dobrym pomysłem tak wiec z mojej strony jak najbardziej polecam telefony firmy sony
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

szukam smartfona

Post15 lip 2013, 23:27

Wyczytałam, że Nokie Lumia z WP8 mogą bez zgody użytkownika pobierać dane z sieci :( i nie można tego zablokować. Po za tym opinie raczej nie przychylne, niedopracowane konwersacje/SMS brak możliwości powiększenia czcionki i mało aplikacji.

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

szukam smartfona

Post16 lip 2013, 16:33

Lena pisze:Wyczytałam, że Nokie Lumia z WP8 mogą bez zgody użytkownika pobierać dane z sieci :( i nie można tego zablokować. Po za tym opinie raczej nie przychylne, niedopracowane konwersacje/SMS brak możliwości powiększenia czcionki i mało aplikacji.

Do tego nie można nic przesyłać przez bloototh tylko przez kabel i odpowiedni program bo bez tego też się nie obędzie ogólnie i prawdę powiedziawszy każda lumia z WP8 to szajs :(
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

pikel22

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2012, 01:51

szukam smartfona

Post01 sie 2013, 23:58

W tej cenie dość ciekawie wygląda LG Swift L7. Ma dość sporo pamięci, ekran średniej wielkości no i to jest coś pomiędzy L5 a L9. Ten LG posiada też bodaj wbudowane NFC. :)

hetrick

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2013, 20:12

szukam smartfona

Post17 sie 2013, 20:22

Potwierdzam: LG L7, to dobry wybór. Nie tak dawno oglądałem go w sklepie i wygląda całkiem interesująco.

adam232

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09 sie 2013, 22:23

szukam smartfona

Post25 sie 2013, 19:17

Moim zdaniem lepiej trochę poczekać, odłożyć parę złotych i kupić coś z wyższej półki



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości