Usuwanie Aplikacji z Poziomu Komputera.

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Usuwanie Aplikacji z Poziomu Komputera.

Post21 kwie 2015, 00:50

Hej. Dziś wgrałem program do nagrywania rozmów na moim Galaxy SII, był ze sklepu google, gdy telefon się rozładował nie mogłem go włączyć, zacina się na ładowaniu systemu, jedyne co pomaga to FULL WIPE, ale to czyści wszystkie dane. Zrobiłem kopie zapasową całego telefonu, i chciał bym ręcznie usunąć ten program (bo podejrzewam że to z nim jest problem) przez podłączenie telefonu do komputera. Lecz nie wiem jak mogę to zrobić, jest kupe programów i folderów, probowałem coś usunąć i gdy myślałem że to zrobiłem - po resecie Cache nadal jest taka sama liczba programów która się aktualizuje i szukam jakiegoś sposobu aby ogarnąć ten problem - usunąć dany program bądź programy, podłączając telefon jako pamięć masową. Ktoś ma jakieś propozycje bądź wie jak to trzeba zrobić,usunąć? Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Usuwanie Aplikacji z Poziomu Komputera.

Post22 kwie 2015, 20:19

Sprawdz moze ten program:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
w programie dajesz po lewo na APPS, pojawią sie aplikacje, zaznaczasz dajesz uninstall i powinno być oki.
Obrazek

tomankowy

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2015, 07:45

Usuwanie Aplikacji z Poziomu Komputera.

Post28 kwie 2015, 15:59

A dedykowane oprogramowanie nie daje takiej możliwości? W moim przypadku było to możliwe i zawsze wygodniejsze niż standardowe działania na smartphonie…
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2015, 15:59 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunąłem SPAM



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości