Wi-fi Samsung galaxy s advance

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

Wi-fi Samsung galaxy s advance

Post24 lis 2013, 10:41

Jeżeli zrobiłeś reinstalację androida i nie pomogło to spróbuj jeszcze tak.Jak masz androida 4.1.2 to na próbę zainsataluj 4.0 i sprawdź czy pomogło
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

maciek1307

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2014, 23:02

Wi-fi Samsung galaxy s advance

Post03 sty 2014, 23:08

Witam, Szukając rozwiązania identycznego problemu jak u Pana i po wykorzystaniu wszystkich możliwych ewentualności znalazłem następujące rozwiązanie.W ustawieniach wifi kliknąłem lewy klawisz telefonu i wybrałem zaawansowane. Tam są ustawienia IP, w których odznaczyłem opcje "Użyj statycznego adresu". Od tej pory wifi na moim Advance śmiga aż miło. Pozdrawiam.

biker48

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2014, 14:51

Wi-fi Samsung galaxy s advance

Post20 lut 2014, 14:54

Mam ten sam problem. Telefon połączony z WiFi, niestety brak wyjścia na zewnątrz. Jest to o tyle dziwne, że jeszcze niedawno wszystko działało, nic nie zmieniałem jeśli chodzi o ustawienia routera. Przywracałem już ustawienia fabryczne, wgrywałem soft na nowo (4.1.2 XEO), wszystko bez zmian. Przeleciałem już chyba wszelkie opcje w routerze i już nie mam pojęcia. Zmiana adresu na stały nic nie daje. Proszę, może ktoś ma jeszcze jakąś koncepcję? Dodam, że drugi telefon bezproblemowo na WiFi działa

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

Wi-fi Samsung galaxy s advance

Post20 lut 2014, 17:13

Próbowałeś tej opcji przedmówcy jeśli nie to spróbuj a jak próbowałeś i też nie pomogło to nie pozostaje nic innego jak serwis chyba że posiadasz gwarancje to reklamacja
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

biker48

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2014, 14:51

Wi-fi Samsung galaxy s advance

Post20 lut 2014, 18:45

U mnie nie ma takiej opcji. Mogę wybrać tylko DHCP bądź Static IP ale w innymi miejscu. Zmiana z DHCP na static nic nie daje. Ręce mi opadają, jestem pewien, że z serwisu wróci z informacją, że nie znaleziono usterki bo przecież łączy się z WiFi. Tyle, że poza połączeniem nic dalej się nie dzieje.

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

Wi-fi Samsung galaxy s advance

Post20 lut 2014, 19:22

Kurczę dziwna sytuacja skoro masz ten sam model co przedmówca a nie masz tych samych opcji ale spróbuj odszukać zmianę IP bo coś napewno musi być
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości