Zmiana Taryfy

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Zmiana Taryfy

Post10 maja 2014, 20:39

Od momentu kiedy sobie kupiłem telefon w sieci Plus miałem uruchomioną usługę mix plus, w której miałem smsy za darmo do jednej wybranego numeru. Co miesiąc płaciłem 10 zł żeby mieć tę usługę aktywną i co miesiąc też doładowywałem sobie konto za 50 zł aż spłace cały telefon tymi doładowaniami. Gdy spłaciłem już cały telefon na koncie miałem dzięki tym doładowaniom 450 zł ponad. Pani w plusie powiedziała mi, że dobrze będzie jeśli teraz sobie przejde z mix plusa na inną taryfe, rok ważności konta. Dzięki temu tylko raz na rok doładuje sobie konto za 5 zł. A żeby mieć jakieś darmowe rozmowy lub darmowe smsy to zaproponowała mi tylko smsy po groszu z jednym wybranym numerem. Koszt włączenia tej usługi to 5 zł. Korzystałem z tego i musiałem się pozbyć mix plusa, żeby przejść na taryfe rok ważności konta. Od stycznia tego roku z tych 450 zł, które mi się zgromadziły na koncie wyzerowały mi się całkiem do zera przez to, że dużo smsowałem po groszu i pobierało mi tą opląte po 5 zł co miesiąc za tą usługe.
Co byłoby teraz dobre dla mnie, żebym mógł dalej smsować za darmo z wybranym numerem ? Bo od kilku dni już nie mogę smsowaći nigdzie dzwonić bo nie mam nic na koncie :( Czy ktoś może mi pomóc i coś doradzić tak, żebym miał dobrze ? :(


  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości