Cyfrowy Polstat - kilka pytań

Wszystko o telewizji cyfrowej i satelitarnej
jacekpr1

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 13 lut 2012, 18:44

Cyfrowy Polstat - kilka pytań

Post07 sty 2013, 19:22

Witam.
Jak w temacie. Chodzi o Cyfrowy Polsat.
Mam takie cudo.
Jest dekoder HD5000.

Kod: Zaznacz cały

http://www.strefakomputerowa.com/upload/images/products/big/Dekoder_HD_50007773.jpg

Dekoder ma funkcję podpięcia dodatkowego dysku. Wtedy można nagrywać różne programy.

Pytanie, czy zamiast dodatkowego dysku od Polsatu, można zastąpić to jakimś innym dyskiem... pendrive... czy czymkolwiek?

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Cyfrowy Polstat - kilka pytań

Post07 sty 2013, 20:28

jacekpr1 pisze:Pytanie, czy zamiast dodatkowego dysku od Polsatu, można zastąpić to jakimś innym dyskiem... pendrive... czy czymkolwiek?

Oczywiście.

jacekpr1

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 13 lut 2012, 18:44

Cyfrowy Polstat - kilka pytań

Post08 sty 2013, 06:54

próbowałem pena wsadzić.... nie widzi go....

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Cyfrowy Polstat - kilka pytań

Post13 sty 2013, 12:03

Do jakiego systemu plików jest sformatowany ?
Próbowałeś podłączyć jeszcze jakiś inny nośnik danych ?

EDIT:

Dowiedziałem się trochę o dekoderach DVB-T Polsatu.
Dekodery nie są kompatybilne (być może nie wykrywają i wywalają komunikat o niezgodności) nośników danych o małych pojemnościach, czyli odpadają przykładowo pamięci USB o pojemnościach 1GB, 2GB, 4GB, 8GB. Większa kompatybilność jest jeżeli chodzi o zewnętrzne dyski twarde. Wykryty powinien zostać dysk co najmniej 250GB i większy.

EDIT 2:

Polsat daje tylko gwarancję, że z ich dekoderami będą współpracować dyski twarde Cyfrowego Polsatu !

EDIT 3:

Dekoder T-HD 1000 nie daje możliwości odtworzenia zewnętrznych multimediów, np. filmów itp.
Dekoder odtwarza tylko to co sam nagrał. Ponadto to co sam nagrał jest szyfrowane i nie ma możliwości odtworzenia tego materiału przykładowo na komputerze.
To samo zapewne dotyczy dekodera HD5000, ponieważ specyfikacja nie uwzględnia odtwarzanych formatów plików.

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !

jacekpr1

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 13 lut 2012, 18:44

Cyfrowy Polstat - kilka pytań

Post15 sty 2013, 20:06

dzięki za wyczerpującą odpowiedź :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

od razu uprzedziłeś moje następne pytanie i dałeś odpowiedź:
seba86mu pisze:Dekoder T-HD 1000 nie daje możliwości odtworzenia zewnętrznych multimediów, np. filmów itp.
Dekoder odtwarza tylko to co sam nagrał. Ponadto to co sam nagrał jest szyfrowane i nie ma możliwości odtworzenia tego materiału przykładowo na komputerze.


:obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:



  • Reklama

Wróć do „Telewizja cyfrowa TV-Sat, DVB-T”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość