Jaka telewizja cyfrowa płatna jest najlepsza?

Wszystko o telewizji cyfrowej i satelitarnej
pikel22

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2012, 01:51

Jaka telewizja cyfrowa płatna jest najlepsza?

Post16 lis 2012, 01:55

Jaka telewizja cyfrowa płatna jest waszym zdaniem najlepsza? Bardzo zaciekawiła mnie oferta tv N - bo już za 59zł jest pakiet swiat hd z 90 programami. Zależy mi na nPremium które jest w prezencie bo dużo sportu oglądam a teraz Nka transmituje wszystkie najlepsze ligi i mecze. Powiedzcie mi - co sądzicie o tej telewizji cyfrowej?

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Jaka telewizja cyfrowa płatna jest najlepsza?

Post16 lis 2012, 12:48

pikel22 pisze:Zależy mi na nPremium które jest w prezencie bo dużo sportu oglądam a teraz Nka transmituje wszystkie najlepsze ligi i mecze.

Jeżeli zależy Ci na transmisjach z ligi angielskiej, ligi hiszpańskiej, ligi francuskiej itp., to polecam Cyfrę+ i ofertę Canal+ Start HD (59 zł.):
=> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (kliknij w rubrykę Canal+ Start HD)
Pakiet zawiera trzy kanały sportowe: Canal+ Sport HD, Canal+ Gol HD i Canal+ Weekend HD. W tych trzech programach obejrzysz na żywo wszystkie najważniejsze mecze z lig europejskich oraz oczywiście inne dyscypliny.
Najbliższe transmisje z tych trzech programów:
=> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

roman

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:52

Jaka telewizja cyfrowa płatna jest najlepsza?

Post14 gru 2012, 00:55

enka ma spoko ofertę dla sportowych fanów no i ma najkrótsze umowy na rynku. Terz\az troche gadzetów dorzucili w porzedswiątecznym szale, więc polecam

pikel22

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2012, 01:51

Jaka telewizja cyfrowa płatna jest najlepsza?

Post20 gru 2012, 09:24

dzięki. Zastanawiałem się raczej bardziej w stronę Nki. Bo w końcu i tak będzie połączenie z Cyfrą. A jakby wziąć umowę z Nką na najkrótszy okres właśnie i potem przejść już do platformy cyfrowej po połączeniu?

roman

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2012, 00:52

Jaka telewizja cyfrowa płatna jest najlepsza?

Post31 gru 2012, 01:51

Ma to sens według mnie. póki co ich oferta jest dość rozbudowana.. Z vod jestem bardzo zadowolony

pikel22

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2012, 01:51

Jaka telewizja cyfrowa płatna jest najlepsza?

Post03 sty 2013, 12:41

Tak, pod tym względem jest sporo usług dodatkowych i pakietów. Jest z czego wybierać. :)



  • Reklama

Wróć do „Telewizja cyfrowa TV-Sat, DVB-T”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości