Miniaturowy odbiornik MINIX ?

Wszystko o telewizji cyfrowej i satelitarnej
instruktorweb

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2014, 15:12

Miniaturowy odbiornik MINIX ?

Post01 paź 2014, 09:06

Witam.

Czy miniaturowy odbiornik MINIX jest w stanie skutecznie zastąpić komputer? Zależy mi na bardzo funkcjonalnym rozwiązaniu, które mnie nie rozczaruje i nie będę żałował wydanych pieniędzy.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Miniaturowy odbiornik MINIX ?

Post01 paź 2014, 19:33

instruktorweb pisze:Czy miniaturowy odbiornik MINIX jest w stanie skutecznie zastąpić komputer?

A o jaki model chodzi? ale raczej nie, jest android, pełno aplikacji, przeglądarka ale co do jakości obrazu to pewnie nie jest za ciekawie, ale kto co lubi.

instruktorweb pisze:Zależy mi na bardzo funkcjonalnym rozwiązaniu, które mnie nie rozczaruje i nie będę żałował wydanych pieniędzy.

Nie wiemy czego oczekujesz więc...? :)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
zfixowany

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 07 maja 2014, 18:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Miniaturowy odbiornik MINIX ?

Post02 paź 2014, 08:39

Zależy mi na bardzo funkcjonalnym rozwiązaniu, które mnie nie rozczaruje i nie będę żałował wydanych pieniędzy.

A co dla Ciebie jest funkcjonalnym rozwiązaniem? Pytasz czy zastąpi Ci komputer, ale nie precyzujesz do czego jest Ci to potrzebne? Chcesz przeglądać sieć, grać w gry, oglądać filmy? Za dużo ogólników w Twoim pytaniu.

Inna sprawa, że raczej średnio jeżeli chodzi o zastąpienie komputera, w jakiejkolwiek dziedzinie.



  • Reklama

Wróć do „Telewizja cyfrowa TV-Sat, DVB-T”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości