Pytanie o sytuację odbiorową na moim terenie

Wszystko o telewizji cyfrowej i satelitarnej
bednaro

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2012, 11:57

Pytanie o sytuację odbiorową na moim terenie

Post29 gru 2012, 12:07

Witam. Mieszkam w Leszczynach (tuż Rybnika. woj.śląskie) chcę się dowiedzieć jakie są dla mnie najlepsze opcje odbioru cyfrowej tv. tzn jak ustawić antenę który pakiet mi najlepiej odbierze. używam zwykłego kineskopowego tv, tunera -easy home dvb-t hd viva Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . antenę Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

prosiłbym o polecenie jakiejś alternatywy sprzętowej najlepszej dla mojego miejsca zamieszkania.
dziękuję, pozdrawiam.Patryk

-- 29 gru 2012, 13:07 --

prosiłbym o odpowiedź na mój e-mail patrykbednarczyk1044@wp.pl

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Pytanie o sytuację odbiorową na moim terenie

Post29 gru 2012, 13:25

Jak obecnie przedstawia się sytuacją z tą anteną pokojową, która posiadasz ? Chyba nieciekawie ?

W Twoim wypadku najlepszym rozwiązaniem byłaby zewnętrzna antena kierunkowa skierowana w kierunku Katowice - Kosztowy.

bednaro

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2012, 11:57

Pytanie o sytuację odbiorową na moim terenie

Post19 mar 2013, 09:10

Czy podany przeze mnie model tynera dvb-t posiada odpowiednią funkcję mpeg4 by móc w pełni korzystać z wysyłania dtv dvbt?

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Pytanie o sytuację odbiorową na moim terenie

Post19 mar 2013, 12:06

bednaro pisze:Czy podany przeze mnie model tynera dvb-t posiada odpowiednią funkcję mpeg4 by móc w pełni korzystać z wysyłania dtv dvbt?

Tak, według specyfikacji tuner jest zgodny z MPEG-4 AVC/H.264.



  • Reklama

Wróć do „Telewizja cyfrowa TV-Sat, DVB-T”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości