Wybrane programy - można tak

Wszystko o telewizji cyfrowej i satelitarnej
heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Wybrane programy - można tak

Post03 lut 2013, 23:05

Witam. Otóż zastanawiam się na razie czy jest możliwość jakieś oferty poza N, Cyfra + czy Cyfrowy Polsat. Że można sobie samemu wybrać programy? Chodzi mi o to że jak mam Cyfrowy Polsat nie? To w nim wszystkich poza PL programów różne inne np arabskie, azjatyckie czy niemieckie. W sumie jest ich ok 300. Chociaż nie nie pełne, że np mamy 180,181,182 (to przykład) nie ma tego 181. Zastanawiam się właśnie czy można jakoś oczywiście legalnie np wybrać że chce np Discovery wszystkie, AXN itp czyli zamiast tych 300 w tym ok 50 zablokowanych mam wybrane tylko te które chce? Załóżmy ok 15-20 i to wszystko. Jest jakaś taka możliwość? Bo jak na razie to widzę że to tylko oferty są takie płacisz za ileś tam za programy które nie oglądasz/nie interesuje. Po co mi np niemieckie, ruskie itp?

Nie wiem czy dobrze napisałem i rzeczowo, ale chodzi mi o to czy są takie możliwości w jakiś sposób? Legalnie?

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Wybrane programy - można tak

Post04 lut 2013, 09:43

Płacisz za wybrany pakiet płatnych kanałów kodowanych a reszta to są tzw. kanały niekodowane czyli za free.
Jeżeli nie zapłacisz to możesz odbierać kilkanaście polskich kanałów + kilkaset zagranicznych.
Co chcesz odbierać to ustawiasz na dekoderze jednak zależy to od dekodera ponieważ nie wszystkie
mają edycję kanałów.
Przykładowo w ulubionych ustawiasz najpierw te kanały które Ciebie interesują a po nich resztę (zagraniczne).
Możesz również nie wpisywać/wybierać wszystkich:
Załóżmy ok 15-20 i to wszystko.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Wybrane programy - można tak

Post04 lut 2013, 12:49

Hmm... Nie o to mi chodziło co prawda. Ale zdaje się chyba, że nie da się, tak jak ja bym chciał. Bo chodziło i o opłatę za wybrane kanały a nie za pakiet za który płacę ileś zł a nie oglądam z niego nawet połowy :). Fakt mam cyfrowy Polsat jednak mało tv w domu i myślę u siebie zrobić czy to dokupić kartę sat czy TV i dekoder chociaż taniej dokupić kartę. Widzę tylko że na razie oferta N jest fajna z powodu małego pakietu i ceny 19zł/mies poprzez doładowanie. Ale nie wiem zobaczy się.



  • Reklama

Wróć do „Telewizja cyfrowa TV-Sat, DVB-T”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości