Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced 9.24- za darmo.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced 9.24- za darmo.

Post25 sty 2011, 20:18

Obrazek

Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced 9.24- pełna wersja bardzo dobrego programu do wypalania płyt CD i DVD. Przy jego użyciu można też tworzyć i edytować też obrazy płyt, formatować płyty wielokrotnego zapisu lub kopiować płyty.

Ten program jest dostępny dla czytelników Softpedii.

Jego specjalną, pełną wersję można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .


Minus: ten program wymaga darmowej rejestracji, a jego zarejestrowanie jest równoznaczne z zapisaniem się do ich newslettera, a to z kolei powoduje że od Ashampoo będzie przychodzić cała masa maili z informacjami o aktualizacji danego produktu i o możliwości jego upgrade. Dlatego ja rezygnuję za każdym razem z ich newslettera, bo jak dla mnie oni po prostu spamują. :@
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Ashampoo Burning Studio 2018-za darmo. Krótko?

Post21 mar 2018, 19:24

Ashampoo Burning Studio 2018 jest za darmo, nie wiem jak długo, w promocji na sharewareonsale.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/ashampoo-burning-studio-freebie-sale
*

Ograniczenia: licencja dożywotnia, na jeden komputer, do użytku niekomercyjnego lub komercyjnego; bez darmowego update i wsparcia technicznego; w czasie trwania tej promocji musicie pobrać instalkę owego softu, oraz zdobyć klucz licencyjny.

* Oni używają swojego asystenta pobierania, który proponuje instalację raczej niepożądanego programu, informującego o ich promocjach. Nie musicie go instalować.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 31 gości