Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post26 sie 2015, 21:07

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - kontynuacja filmu "Niezgodna" . Nawet może być. Jak się komuś pierwsza część podobała to i na drugiej się nie zawiedzie. Świat przyszłości, miasto w którym każdy jest przydzielany do frakcji do której się nadaję. Według władzy problemem są ci którzy nie pasują do żadnej z nich tzw. niezgodni (tak jak główni bohaterzy) i to o nich się wszystko rozbija są ścigani i tępieni bo zakłócają od dawna istniejący porządek, jakoś tak :D
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

tomogedac

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2015, 23:31

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post28 sie 2015, 17:22

LupeR pisze:Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - jestem mile zaskoczony film ma fajny smaczek, mistrzowsko zagrała Charlize Theron wkradając się na pierwszy plan obok głównego bohatera Toma Hardy'ego. Polecam :)


Mi nie przypadł ten film. Trochę się na nim nudziłem

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post29 sie 2015, 22:28

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - trochę zakręcona ta część, mimo że nie ma rewelacji polecam.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post24 lut 2016, 03:33

Niedawno oglądałam Wielką szóstkę, czyli animację Disneya, której głównym bohaterem jest genialny nastolatek, o imieniu Hero, który zaprzyjaźnił się z robotem o imieniu Baymax, którego stworzył jego brat. Hero początkowo interesowały tylko walki robotów, jednak zapragnął uczęszczać na uczelnię. Aby to zrobić miał przygotować zwycięski projekt. Początkowo jego życie to była sielanka, do czasu aż zdarzył się pewien wypadek...

Polecam ową genialną animację. :)

-- 24 lut 2016, o 03:30 --

Dzisiaj oglądnęłam horror: ,,Nie bój się ciemności", firmowany przez Gullermo del Toro, opowiadający o tym, co przytrafiło się kilkuletniej Sally, która razem z ojcem i jego narzeczoną Kim zamieszkała w pewnym starym wiktoriańskim domu, którego właściciel zniknął w tajemniczych okolicznościach, a w środku drzemało starożytne zło, obudzone przez dziewczynkę.

Wprawdzie ów film dostarczył mi emocji, raczej negatywnych, bo nie przepadam za horrorami, to miałam nieodparte wrażenie, że oglądałam coś wtórnego, mimo że nie jestem żadnym krytykiem.

Poza tym odtwórczyni głównej roli Bailee Madison całkiem dobrze grała. Ale wiadomo, że dzieci są tak naturalne, że grają przekonywająco.

Ogólnie mówiąc, raczej nie polecam tego filmu, zwłaszcza osobom wrażliwym, które po jego oglądnięciu mogłyby się zacząć bać ciemności. :mrgreen:

Uważam, że od niego o wiele bardziej wartościowa była Wielka szóstka, którą oglądnęłam 22 lutego, a napisałam o tym dzień później, bo niosła jakieś sensowne przesłanie, a nie tylko tanio grała na emocjach.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post28 lut 2016, 17:19

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - kolejna część przygód Jamesa Bonda w wykonaniu Daniela Craiga. Nawet daje radę, polecam.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

ameliakorek

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 21 cze 2016, 16:45

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post21 cze 2016, 16:49

Byłam w kinie na World of Warcraft. Film całkiem spoko, ale bez szału. Nigdy nie grałam w tą grę, mój chłopak owszem i jemu bardzo się podobało mimo, że fabuła w filmie odbiegała od tej z gry. Dla mnie mało klimatu, mało dobrej muzyki, jakiś taki nijaki. Jedyne co bardzo mi się podobało to ten magik, nie Strażnik tylko ten co zrezygnował. Cała historia wokół niego zrobiona świetnie ;)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post20 lip 2016, 21:18

Wczoraj oglądnęłam ,,Zwierzogród", opowiadający o tym jak pewna króliczyca Judy Hops realizuje swe marzenia, aż zostaje policjantką... Potem chce rozwiązać pewne śledztwo i poznaje lisa Nicka Bajera, który zostaje jej partnerem...

To opowieść o pokonywaniu barier, dążeniu do celu pomimo trudności, o przeciwnościach losu i o sile marzeń.

Ogólnie mówiąc polecam. :)

-- 20 lip 2016, o 21:18 --

Niedawno oglądnęłam film pt. ,,Krudowie", o sympatycznej Eep, należącej do rodziny jaskiniowców, której głowa rodziny bała się wszelkich zmian i nocą tłoczyli się w ciemności. Pewnej nocy zbuntowana Eep wymknęła się z jaskini i poznała coś nowego... Co wpłynęło na ich życie... A nawet na przetrwanie...

Polecam ów film. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post21 lip 2016, 17:06

Zwierzogród oglądałem wczoraj, fajna animacja zarzuca sporo emocji, uśmiałem się przy okazji.

Obejrzałem także Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i myślę że nie trzeba nikomu przedstawiać zarysu fabuły, polecam dla odsapki od rzeczywistości :)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post21 lip 2016, 18:20

"Wszystkowiedząca". Taka magia średniowiecza. O dziewczynce ze zdolnościami. Mocny film.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Marjo

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2016, 16:20

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post25 lip 2016, 16:49

ameliakorek pisze:Byłam w kinie na World of Warcraft. Film całkiem spoko, ale bez szału. Nigdy nie grałam w tą grę, mój chłopak owszem i jemu bardzo się podobało mimo, że fabuła w filmie odbiegała od tej z gry. Dla mnie mało klimatu, mało dobrej muzyki, jakiś taki nijaki. Jedyne co bardzo mi się podobało to ten magik, nie Strażnik tylko ten co zrezygnował. Cała historia wokół niego zrobiona świetnie ;)


Dla mnie strona ludzka to był poziom kina klasy B ;/ Bardzo chciałem lubić ten film, ale poza efektami specjalnymi lipa...nawet Travis i Ben Foster nie zachwycali aktorstwem, a aktor, który grał Khadgara totalnie nie pasował do roli.
Moim zdaniem cały film powinien być CGI. Grafika i stylizacja WoW jest bardzo specyficzna i jeśli chce się zrobić z tego "realistyczny" film, to wygląda to niestety jak całkiem spoko fan-film z cosplayerami.

Mimo to trzymam kciuki, że druga część powstanie i będzie zdecydowanie lepsza :P

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post28 lip 2016, 00:00

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - mimo że to już chyba 7-ma część to nadal zaskakuję i daje radę. Polecam.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post04 sie 2016, 13:55

Niedawno oglądnęłam ,,Kung fu Pandę 3" i jak zwykle dostarczyła mi wiele pozytywnych emocji.

Polecam. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post28 sie 2016, 14:22

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - spodziewałem się czegoś innego, jakby przekręcone fakty o niektórych postaciach ale co tam, może być. Ważne że trochę efekciarski bo po to byłem w kinie 3D.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

koper

Stały bywalec
Posty: 638
Rejestracja: 16 cze 2011, 11:41

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post28 sie 2016, 16:25

Bejsbolo - kosz (1998)

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Post17 wrz 2016, 21:29

Wzięło na dokumenty z serii - Teorie spiskowe:

"UFO w Roswell"
"Smugi chemiczne"
"Tajemnice grupy Bilderberg"
"Wyburzenie WTC"
"Co 11 września wydarzyło się w Pentagonie?"


:D
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK



  • Reklama

Wróć do „Hobby”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości