Reg Organizer 7.30-za darmo. Do około 15 lutego.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 7.30-za darmo. Do około 15 lutego.

Post13 lut 2016, 20:10

Kod: Zaznacz cały

http://sos.cdnmart.com/wp-content/uploads/2016/02/reg-organizer-7-boxshot-166x200.png?2552


Reg Organizer 7.30- pełna wersja cenionego przeze mnie niegdyś programu do optymalizacji komputera, poprzez usunięcie błędnych wpisów rejestru, oraz jego defragmentację; dodatkowo wyposażona w moduł do odinstalowywania niechcianych programów, oraz zarządzania Autostartem, oraz usuwania zbędnych plików, głównie tych tymczasowych; umożliwiającego również edycję rejestru i zarządzanie ukrytymi ustawieniami. Ów soft zawiera opcja dla niezaawansowanych i zaawansowanych użytkowników. Aha, wśród jego narzędzi jest tzw. migawka rejestru, która ma wykrywać w nim zmiany, oraz moduł do zarządzania jego ważnymi częściami. Nowa wersja owego softu, czyli 7.30 ponoć jest w pełni kompatybilna z Windows 10, lecz tymczasowo mam zaufanie tylko do Ccleanera, Eusing Free Registry Cleaner oraz modułu do szybkiej optymalizacji w Ashampoo WinOptimizer 12 (najczęściej używam pierwszego softu). :mrgreen: Aha, jak już zainstalujecie ów soft, normalnie dostępny w języku angielskim i rosyjskim, to spytają się Was czy chcecie użyć nieoficjalnego spolszczenia, oraz czy Wam się podoba do tego stopnia, by z niego korzystać- mi się spodobało. :) Wspierane systemy: XP, Vista, 7, 8/8.1, and 10 (32-bit i 64-bit).

Reg Organizer 7.30 jest za darmo, do około 15 lutego, w promocji na sharewareonsale.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

http://sharewareonsale.com/s/reg-organizer-giveaway-coupon-sale


Korzystając z tej promocji uzyskacie dwie dożywotnie licencje, na dwa stanowiska, bez darmowego update, do użytku niekomercyjnego, z przymusem zainstalowania i zarejestrowania pełnej wersji owego softu, w czasie trwania tej promocji. Niestety. :(

O tej promocji napisali na comss i tam nie napisali poprawnie o tych ograniczeniach. :|
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 7.35-za darmo. Konkurs. (50) Do 30 IV.

Post25 kwie 2016, 22:01

Jedną z pięćdziesięciu licencji Reg Organizer 7.35 możecie spróbować wygrać w konkursie na giveaway of the day.

Aby mieć szansę:
- udajcie się na tą stronę:

Kod: Zaznacz cały

https://www.giveawayoftheday.com/reg-organizer-7-35/
,
- wyłączcie tam blokowanie skryptów,
- zalogujcie się do aplikacji GOTD, najlepiej używając Waszego adresu mailowego,
- nie logujcie się tam, używając Twitter, bo to jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zamieszczanie przez nią za Was tweetów, co moim zdaniem jest niedopuszczalne,
- polubcie ich stronę na Facebook, oraz udostępnijcie tam informację o tym konkursie- to jest równoznaczne, że tamtej aplikacji GOTD dacie dostęp do Waszego publicznego profilu, oraz adresu mailowego.

Ów konkurs trwa do 30 kwietnia.

Życzę Wam powodzenia. :)

Aha, użytkownicy systemu Windows 10 nim cokolwiek usuną z rejestru, niech wpierw utworzą punkt przywracania systemu, uprzednio aktualizując antywirusa, itp., i odłączając kompowi dostęp do neta. A potem restart i w razie potrzeby przywrócicie system do poprzedniego stanu.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 7.4- za darmo. 2 PC/lifetime/bez update

Post04 wrz 2016, 12:01

Reg Organizer 7.4, na dwa PC, dożywotnie do czasu pomyłkowej aktualizacji, jest za darmo, w promocji na sharewareonsale.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

http://sharewareonsale.com/s/reg-organizer-giveaway-coupon-sale


W czasie trwania tej promocji należy pobrać instalkę owego softu i zdobyć klucz potrzebny do aktywacji jego pełnej wersji.

Ograniczenia: bez darmowego update i wsparcia technicznego.

Licencji nie wolno nikomu odsprzedać.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Reg Organizer 7.30-za darmo. Do około 15 lutego.

Post04 wrz 2016, 16:42

Tylko ja chcę pobrać a nie instalować, da się tak ?
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 7.4- za darmo. 2 PC/lifetime/bez update

Post04 wrz 2016, 17:04

Robiwielki chyba da tak się zrobić, czyli zainstalować kiedy indziej.

Oni sami napisali:

You must redeem the license key before this offer has ended.


Czyli nim ta promocja się skończy należy zdobyć kluczyk.

Pamiętaj, że jak zaktualizujesz ów soft to utracisz licencję.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Reg Organizer 7.30-za darmo. Do około 15 lutego.

Post04 wrz 2016, 23:58

Pobrałem, zainstalowałem, przetestowałem nie zganię, nie pochwalę. Na VTotal czysty.
Z przysłanego linka na adres mail, pobrał się dopiero downloader 2.09MB. Przysłali też długi serial. Dopiero podczas instalowania trzeba zgodzić się na warunki, trzeba zgodzić się na instalowanie programu, potem jeszcze trzeba się nie zgodzić na instalowanie jakichś dodatkowych tegos, no i dopiero pobiera się i instaluje właściwy program.
W opcjach nie ma polskiego języka, ale wyświetla się tekst, czy chcę skorzystać z niepełnego tłumaczenia polskiego. Chciałem i napiszę, że bardzo przyzwoicie działa ustawienie spolszczenia. Czytelne ustawienia nawet i ogólnie - program działa. Nie wykrywał wersji frameworków.
Optymalizowałem rejestr i czyściłem dysk, choć wcześniej ustawiłem, co wolno mu ruszać. Nawet zoptymalizowałem internet. Program niczego nie zepsuł.
W związku z tym, że JetClean dużo po nim znalazł śmieci w rejestrze i tym, że Odkurzacz pousuwał wszystkie backupy Organizera, - odinstalowałem 31MB programu.
No i tym sposobem nie mam programu dla Robiwielkiego, żeby podesłać.

Sumując - program po polsku - należy znaleźć taki napis w ustawieniach programu, żeby przełączyć na polski. Wydaje mi się dużo lepszy od kombajnu Glary'ego.
Ma zaletę - pokazuje ukryte ustawienia Windows w zależności, czy to XP, czy Vista, czy 8, 10.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Zmiana na gorsze na sharewareonsale.

Post05 wrz 2016, 17:13

Gedo, dzięki że sprawdziłeś tamtą promocję... Gdyby nie Ty to nie dowiedziałabym się, że korzystanie z promocji sharewareonsale przestało być już bezpieczne, bo zaczęli używać asystenta pobierania i próbują instalować jakiś syf- Unchecky mi to zablokował. :?

Więc nie będę już więcej pisać o promocjach, które zorganizują.

Przepraszam jeśli ktoś przeze mnie miał jakieś problemy. :oops:

Aha, udało mi się ściągnąć na dysk normalną instalkę.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Reg Organizer 7.30-za darmo. Do około 15 lutego.

Post06 wrz 2016, 00:14

Tak. Nawet Pandy nie można pobrać bez tego ich downloadera hub.exe 2.1MB. Sprawdziłem. Jeśli chodzi o wcześniej pobierane płatne programy za free, np ashampoo slideshow, to na sharewareonsale te linki do pobrania, z otrzymanych maili, są "inwalid". Zachowywałem zapasy i tylko warte tyle, ile klucze do aktywacji, a już nieaktualne wersje - może być trudno zdobyć.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 8.16-za darmo. Prawie 2 dni. 2 PC/lifetime

Post30 cze 2018, 13:30

Dożywotnia licencja Reg Organizer 8.16, na dwa komputery, jest za darmo, przez prawie dwa dni, w promocji na sharewareonsale*.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/reg-organizer-giveaway-coupon-sale


Ograniczenia: dożywotnia licencja, na dwa komputery, do użytku niekomercyjnego; bez darmowego update i wsparcia technicznego; w czasie trwania tej promocji powinniście pobrać instalkę owego softu, uzyskać klucz licencyjny, oraz go zainstalować i zarejestrować. Licencji nie wolno nikomu odsprzedać.

* Oni używają swojego asystenta pobierania, który proponuje instalację raczej niepożądanego oprogramowania, informującego o ich promocjach. Nie musicie instalować nic zbędnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 8.20-za darmo. Ponad 2 dni. 2PC/lifetime

Post14 sty 2019, 16:10

Dożywotnia licencja Reg Organizer 8.20, na dwa komputery, jest za darmo, przez ponad 2 dni, w promocji na sharewareonsale.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/reg-organizer-giveaway-coupon-sale


Ograniczenia: są takie same jak poprzednio.

Pamiętajcie, że nie musicie instalować nic zbędnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 8.29-za darmo. Prawie 2 dni. 2PC/lifetime

Post21 lip 2019, 14:41

Dożywotnia licencja Reg Organizer 8.29, na dwa komputery, jest za darmo, przez prawie 2 dni, w promocji na sharewareonsale.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/reg-organizer-giveaway-coupon-sale


Ograniczenia: dożywotnia licencja, na dwa komputery, do użytku niekomercyjnego; bez darmowego update i wsparcia technicznego; w czasie trwania tej promocji powinniście pobrać instalkę owego softu, uzyskać klucz licencyjny, oraz go zainstalować i zarejestrować. Licencji nie wolno nikomu odsprzedać.

Pamiętajcie, że nie musicie instalować nic zbędnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 8.42-za darmo. Około 2 dni. 2PC/lifetime.

Post19 maja 2020, 13:11

Reg Organizer 8.42 jest za darmo, przez około dwa dni, w promocji na sharewareonsale.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/reg-organizer-giveaway-coupon-sale


Ograniczenia: dożywotnia licencja, na dwa komputery, do użytku niekomercyjnego; bez darmowego update i wsparcia technicznego; w czasie trwania tej promocji powinniście pobrać instalkę owego softu, oraz go zainstalować. Jego instalki nie wolno nikomu odsprzedać.

Pamiętajcie, że nie musicie instalować nic zbędnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 8.57-za darmo. Około 2 dni.

Post17 gru 2020, 13:21

Reg Organizer 8.57 jest za darmo, przez około 2 dni, w promocji na sharewareonsale.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/reg-organizer-giveaway-coupon-sale


Ograniczenia: dożywotnia licencja, na dwa komputery, do użytku niekomercyjnego; bez darmowego update i wsparcia technicznego; w czasie trwania tej promocji powinniście pobrać instalkę owego softu, oraz go zainstalować. Jego instalki nie wolno nikomu odsprzedać.


Pamiętajcie, że nie musicie instalować nic zbędnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 8.75-za darmo. Konkurs. (50) Do 1 VIII. GOTD.

Post26 lip 2021, 11:15

Jedną z pięćdziesięciu* licencji Reg Organizer 8.75 możecie spróbować wygrać w konkursie na GOTD.

Strona konkursowa:

Kod: Zaznacz cały

https://www.giveawayoftheday.com/reg-organizer-2/


Tam się proszę zalogujcie, najlepiej używając Waszego konta na Facebook i spełnijcie tyle ich wymagań ile zechcecie lub zdołacie.

Ograniczenia: dożywotnia licencja, z darmowym update i wsparciem technicznym przez rok; może do użytku niekomercyjnego.

* W tytule napisali, że można wygrać dziesięć licencji owego softu, a w opisie, że pięćdziesiąt. :mrgreen:

Życzę Wam powodzenia. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Reg Organizer 8.76-za darmo. Około 2 dni.

Post11 lis 2021, 10:14

Reg Organizer 8.76 jest za darmo, przez około 2 dni, w promocji na sharewareonsale.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/reg-organizer-giveaway-coupon-sale


Ograniczenia: dożywotnia licencja, na jeden komputer, do użytku niekomercyjnego; bez darmowego update i wsparcia technicznego; w czasie trwania tej promocji powinniście pobrać instalkę owego softu, oraz go zainstalować. Jego instalki nie wolno nikomu odsprzedać.

Pamiętajcie, że nie musicie instalować nic zbędnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości