Opera nie chce loga IE na ekranie wyboru przeglądarki w Win7

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Opera nie chce loga IE na ekranie wyboru przeglądarki w Win7

Post28 lip 2009, 13:20

Microsoft przedstawił opis oraz zrzut ekranu, które prezentują tak zwany ekran wyboru przeglądarki w Windows 7. Propozycja nie spodobała się norweskiej Opera Software. Zapraszam do przeczytania newsa i komentowania go na forum => Opera nie chce loga IE8 na ekranie wyboru przeglądarki w Windows 7

Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Opera nie chce loga IE na ekranie wyboru przeglądarki w Win7

Post28 lip 2009, 18:07

Może niech jeszcze twórcy Opery złożą protest przeciwko nazwie Windows. Takimi działaniami i tak popularności nie zdobędą. Mieszają tylko niepotrzebnie. Firefox jakoś umiał sobie zbudować popularność mimo tego, że IE był wbudowany w system.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Opera nie chce loga IE na ekranie wyboru przeglądarki w Win7

Post28 lip 2009, 18:32

Zapewne jeszcze się przyczepią do kolejności wyświetlania przeglądarek.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Re: Opera nie chce loga IE na ekranie wyboru przeglądarki w Win7

Post28 lip 2009, 19:22

Albo jeszcze do czcionki jaką napisali słowo Opera.

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Opera nie chce loga IE na ekranie wyboru przeglądarki w Win7

Post28 lip 2009, 22:52

No to fakt opera przesadziła ;] przecież to logo firmy tak samo jak opery ;) to jest tak jakby Microsoft kazał zmienić operze ikonę
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
mateusXz

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:32
Lokalizacja: Wyszków

Re: Opera nie chce loga IE na ekranie wyboru przeglądarki w Win7

Post29 lip 2009, 14:08

Opera już przesadziła... Gdyby oni mieli system operacyjny to zapewne pchaliby do niego na siłę Operę, więc nie rozumiem pretensji do Microsoftu, Mozilla jakoś nie protestowała, że IE jest w Windows, a i tak jest od niego i opery popularniejsza. Więc nie rozumiem całej tej histerii o IE w Windowsie. Po 2 to przez Operę Europejczykom tylko uprzykrza się życie, bo jak ktoś se nie zapisał nigdzie przeglądarki aby wgrać i nie zna FTP do firefoxa, to musi się bujać po kolegach lub kafejce, żeby se z neta ściągnąć przeglądarkę.

Jak dla mnie to śmiech... Przecież i tak wiadomo, że większość pobiera inną przeglądarkę przez IE i ją wyłącza, a są tacy co przyzwyczaili się do IE i jak go nie będzie to nie wiem, czy se poradzą jak ściągnąć, czy włączyć IE. Na youtube jest prezentacja Windows 7 Ultimate E RTM i tam próba uruchomienia IE ze składników systemu kończy się fiaskiem.
Mac OS X Snow Leopard :)

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Opera nie chce loga IE na ekranie wyboru przeglądarki w Win7

Post29 lip 2009, 18:58

w ogóle to powinien być internet explorer wbudowany, nie chcę mieć okrojonej wersji z dopiskiem "E" , wszędzie to pisze, chcę normalną wersję, nie wiem czy pirat już nie lepszy, przynajmniej byłby bez tego głupiego dopisku. KE przesadza, to system microsoftu, oni mają prawo ze swoim własnym system robić co im się podoba, nie jestem zwolennikiem IE, mam firefoxa, ale mimo wszystko. A jak ktoś chce inną przeglądarkę, to zainstaluje. Ja jeszcze zostaje przy xp-eku, jeszcze jakiś rok albo więcej. Powinni wydać normalną wersję w Europie. Założę się, że następny windows będzie bez explorera(plików), bo to w końcu też program.
Pozdrawiam, koleś git

Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Opera nie chce loga IE na ekranie wyboru przeglądarki w Win7

Post30 lip 2009, 17:23

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby twórcy Opery stworzyli własny system operacyjny. Łudzą się, że dzięki temu jej popularność przerośnie IE czy jak? Straszne.



  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości