Ekran wyboru przeglądarki również w Windows Vista i XP

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Ekran wyboru przeglądarki również w Windows Vista i XP

Post29 lip 2009, 21:34

Jak już wiemy, Microsoft ugiął się pod naciskiem Komisji Europejskiej i zgodził się aby europejscy użytkownicy Windows 7 zobaczyli w trakcie instalacji specjalny ekran prezentujący nazwy, logo oraz marketingowe opisy popularnych przeglądarek. Okazało się jednak, że nie tylko w nowej wersji systemu ma pojawić się taka możliwość. Zapraszam do czytania i komentowania na forum => Ekran wyboru przeglądarki również w Windows Vista i XP

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Ekran wyboru przeglądarki również w Windows Vista i XP

Post29 lip 2009, 21:36

o nie, ja tego nie aktualizuję
Pozdrawiam, koleś git

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Ekran wyboru przeglądarki również w Windows Vista i XP

Post29 lip 2009, 21:42

Ja nie rozumiem po co zmieniać coś w XP, skoro ten system już został wycofany ze sprzedaży. I tak przy instalacji OSu, IE się właduje i tak. Kompletnie pokręcone.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Ekran wyboru przeglądarki również w Windows Vista i XP

Post29 lip 2009, 21:51

No to dodam swoje 3 grosze :P

Podczas gdy pisałem tego newsa, pomyślałem sobie w sumie po jakiego wciskać na siłę ten ekran wyboru przeglądarek do XP i do Visty. Rozumiem do Windows 7 i następcy siódemki, choć i tak z komisją europejską się nie zgadzam. Moim zdaniem Microsoft ma pełne prawo zamieszczenia swojej przeglądarki w swoim systemie. Teraz to ma się pojawiać ekran wyboru przeglądarki, a zaś Opera się doczepiła do tego, że nie chce aby użytkownicy systemu oglądali logo IE na ekranie wyboru przeglądarek.

Ciekawe, co będzie dalej....



  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości