AdSense - o co może chodzić

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
kat666

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 08 lut 2012, 19:19

AdSense - o co może chodzić

Post09 sty 2013, 14:22

adsense-noreply przez google.com


Witamy,

Dziękujemy za zainteresowanie programem Google AdSense. Nasi specjaliści sprawdzili zgłoszenie i stwierdzili, że nie spełnia ono naszych kryteriów. Z tego powodu nie możemy przyjąć go do programu.

Wierzymy, że stosowane przez nas zasady pomagają maksymalizować efektywność reklam Google, zarówno z punktu widzenia wydawców, jak i reklamodawców. Weryfikujemy nowych wydawców i zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego zgłoszenia. Gdy program rozwinie się, być może uznamy, że jesteśmy w stanie rozszerzyć go na inne rodzaje zawartości witryn.

Informujemy, że możemy nie być w stanie odpowiedzieć na zapytania dotyczące szczegółów decyzji o odrzuceniu zgłoszenia. Dziękujemy za zrozumienie.



O co im może chodzić? Nigdy nie miałem z nimi nic wspólnego, nie używałem żadnych legalnych środków do pozycjonowania strony, a tym bardziej tych zabronionych, w ogóle niczego nie używałem(nie miałem nawet takiej możliwości bo nie dopuścili mnie do tego adsense). Chciałem wypróbować ich usługę na małym blogu:
http://samochodoweinfo.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony 09 sty 2013, 14:22 przez Lena, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: link

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

AdSense - o co może chodzić

Post09 sty 2013, 14:25

może domena blogspot.com jest na cenzurowanym?

zawsze możesz się skontaktować z Pomocą AdSense
https://support.google.com/adsense/bin/request.py?hl=pl&contact_type=default&rd=3

b3zyr

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04 lut 2013, 16:22

AdSense - o co może chodzić

Post18 lut 2013, 15:03

Być może strona jest kiepskiej jakości

xomnix

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2012, 12:39

AdSense - o co może chodzić

Post27 lut 2013, 18:41

Też kiedyś miałem coś podobnego. Oni po prostu nie mogą powiedzieć o co chodzi bo wiedzą że użytkownicy wykorzystali by tą wiedzę przeciwko G.



______________________________________________________________________________________________________

spamerska reklama

kikimusampa

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 08 maja 2013, 14:45

AdSense - o co może chodzić

Post08 maja 2013, 14:55

Tutaj nie ma żadnej trudności w określeniu tego czego brakuje tej stronie
1. Brak menu
2.Brak treści .

dewu

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2013, 05:19
Lokalizacja: OPO

AdSense - o co może chodzić

Post28 maja 2013, 05:37

Na tej stronie masz jeden, jedyny wpis. Google wcale nie blokuje stron na blogspot.com - wręcz przeciwnie. Muszą jednak wykazać się pewną wartością merytoryczną, unikalnościa, której tutaj niestety nie ma. Dodaj z 50 wartościowych wpisów, rozwiń bloga, a wtedy mogą Cię zaakceptować. Nie wiem jednak czy takie odrzucenie nie jest dożywotnie.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości