Borland C++ - Edycja gotowego pliku .exe na potrzeby własne

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Awatar użytkownika
KrólHDD

Globalny Moderator
Posty: 676
Rejestracja: 24 sty 2014, 14:41
Lokalizacja: Twardogóra
Kontaktowanie:

Borland C++ - Edycja gotowego pliku .exe na potrzeby własne

Post12 gru 2015, 22:04

Witam, piszę ten temat ponieważ szukam już od jakiegoś czasu informacji, w jaki sposób mogę edytować gotowy plik .exe. Program jaki chcę zedytować to PIA PCB edytor, rysownik Płytek PCB. Jest to stary już nieaktualny program z roku 96r juz nie supportowany, ani nie ma za wiele na ten temat, są jakieś cząstkowe info.
Tak wiem, są inne PCB edytory, ale ten PIA Spełnia moje oczekiwania i przyzwyczaiłem się do niego, sprawdził się w moich projektach niejednokrotnie, ale to były malutkie projekty mieszczące się w limitach.
No więc program ten ma jedną zasadniczą wadę, limit Lini który wynosi 1511, co na projekty wzmacniaczy Audio, czy innych projektów nie koniecznie z tematyki Audio(nawet pojedynczych PCB) Jest stanowczo za mało, tak samo limit na elementy, pady który wynosi kolejno: 400, 1000, które w szybki sposób łatwo wykończyć.
Chcę te limity usunąć, ewentualnie dodać większą ich ilość ponieważ jak wyżej pisze, te które są standardowo ustalone są za małe.
Ps, pewnie zaraz posądzicie mnie o cracking, czy hacking, ale ja chcę to zrobić dla siebie bez korzyści zarobkowej, Dodam, że w językach programowania jestem słabym zawodnikiem, dlatego też piszę z prośbą tutaj na forum, a przed napisaniem tego tematu przeglądnąłem internet google, czy tutaj na rodzimym podwórku i nic sensownego nie znalazłem. Pomożecie?
Z dyskiem jestem w stanie zrobić prawie wszystko, Król HDD.

W sprawach Dyskowych pisać na GG: 68554272 (prawie zawsze dostępny)

Gdyby ktoś miał ochotę wspomóc, Zapraszam!

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Borland C++ - Edycja gotowego pliku .exe na potrzeby własne

Post12 gru 2015, 22:26

Plików EXE nie da się edytować, jeden bit i po zabawie. Można tylko poddawać deasemblacji i tam grzebać, ale to słabe.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
KrólHDD

Globalny Moderator
Posty: 676
Rejestracja: 24 sty 2014, 14:41
Lokalizacja: Twardogóra
Kontaktowanie:

Borland C++ - Edycja gotowego pliku .exe na potrzeby własne

Post14 gru 2015, 17:37

Rozumiem, czyli w prosty sposób nie można tego zrobić. Piszę ten temat bo kurcze, projekt zakończony w 99% bo linii zabrakło, a z tym programem związany jestem już bardzo długo i co więcej jest mały, praktyczny bez udziwnień, tylko te limity :(

-- 14 gru 2015, 17:37 ---

pikus_09 pisze:Rozumiem, czyli w prosty sposób nie można tego zrobić. Piszę ten temat bo kurcze, projekt zakończony w 99% bo linii zabrakło, a z tym programem związany jestem już bardzo długo i co więcej jest mały, praktyczny bez udziwnień, tylko te limity :(
Ehh skoro nic nie można zrobić, to znalazłem chyba alternatywę, ExpressPCB, i chyba nim naryzuje odnowa koniec mocy w moim projekcie. Pozdrawiam wszystkich Zamykamy.
Z dyskiem jestem w stanie zrobić prawie wszystko, Król HDD.

W sprawach Dyskowych pisać na GG: 68554272 (prawie zawsze dostępny)

Gdyby ktoś miał ochotę wspomóc, Zapraszam!



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości