Chrome nie działa facebook.

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
NAGON

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2011, 11:43

Chrome nie działa facebook.

Post20 lut 2012, 13:12

Witam.
Od ok tygodnia mam problem z facebookiem. A mianowicie nie mogę powiększyć zdjęcia, pasek czatu stale się ładuje, nie mogę rozwinąć komentarzy a co za tym idzie również dodać. Ów strona działa na innych przeglądarkach i nie chcę używać innej jak Chrome. Aktualizacja przeglądarki jest najnowsza. Usunąłem cookie ale to nie pomogło i szczerze nie mam pojęcia co tak broi. Bardzo proszę o podpowiedzi.
Dzięki, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Chrome nie działa facebook.

Post20 lut 2012, 20:32

A zainstalowałeś jakieś rozszerzenia do Google Chrome? Np. Flash Control, albo Ghostery- one czasem mogą stwarzać problemy z Facebook.

Jeśli tak, to zawsze je możesz wyłączyć, w czasie jak jesteś zalogowany na Facebook. Ja tak czasem robię, gdy loguję się na Facebook, używając niestabilnego GC.

EDIT: zalogowałam się na Facebook, używając Google Chrome portable- stabilnej wersji- i nie mam z nim żadnych problemów.

Nawet w Zumę mogę grać bez problemu...

W ostateczności możesz przeinstalować GC, ale jak masz wiele rozszerzeń, to to na razie nie ma sensu.

Zawsze możesz też przetestować niestabilną wersję Google Chrome Canary, która instaluje się w innym folderze i nie ma wpływu na stabilną wersję GC. Jednak Google Chrome Canary nie może zostać domyślną przeglądarką.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości