Co polecacie na WP

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Co polecacie na WP

Post20 cze 2013, 13:45

W to trzeba doliczyć od razu domenę około 47zł = .org. Czy na początek wystarczy sam serwer unixstorm? Transfer w sumie nie wiem czy zapełenie chociaż 1gb z tych 2gb może po roku jak strona wypali. Chociaż jakieś screeny na potrzeby wpisów. Czy to recenzji jakiegoś sprzętu, gry itp :) Tylko jak tu z legalnością takich materiałów to już pytanie na później xD

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Co polecacie na WP

Post20 cze 2013, 19:35

Czy na początek wystarczy sam serwer unixstorm? Transfer w sumie nie wiem czy zapełenie chociaż 1gb z tych 2gb może po roku jak strona wypali.

oj można się nadziać z transferem. WP nie jest taki lekki, a grafiki już na 200% nie.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
mensajero

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 09 lut 2013, 01:51

Co polecacie na WP

Post20 cze 2013, 21:12

Pojedynczy Wordpress nie powinien specjalnie obciazyc serwera, wlasciwie kazdy hosting bedzie wystarczajacy. Moge polecic hekko.pl, netmark.pl, hostklub.pl. Nie mialem u nich zadnych problemow. Dlugi czas korzystalem z boo.pl, jest to hosting z mozliwoscia platnosci SMS, jednak jakis czas temu zmienili wlasciciela i maja teraz przestarzala wersje php/mysql - nie wszystkie nowe skrypty dzialaja tak jak nalezy.

heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Co polecacie na WP

Post20 cze 2013, 21:20

No widzicie. Szukam nie za drogiego nie za dziwnie taniego. Ale przede wszystkim z najmniejszymi problemami. Jeśli rzecz jasna są takie :)

Awatar użytkownika
mensajero

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 09 lut 2013, 01:51

Co polecacie na WP

Post20 cze 2013, 21:41

Moj pierwszy powazny hosting (czyli po przeprowadzce z boo.pl) to follownet.pl Kupilem u nich serwer 4 lata i zostalem. Kontakt z biurem obslugi klienta jest rewelacyjny, wiele razy otrzymywalem od nich pomoc w postaci chociazby darmowego backupa, co na wielu hostingach jest platne, a czasami wrecz niemozliwe. Wazniejsza kwestia od transferu jest w gruncie rzeczy dopuszczalne obciazenie CPU (procesora) jakie przypada na twoje konto hostingowe. Wiele firm hostingowych blokuje strony po przekroczeniu dopuszczalnego limitu. Blokada strony grozi jednak przede wszystkim poczatkujacym programista, ktore pisza wlasne skrypty, a ich kod jest siermiezny. WordPress jest dobrze zoptymalizowany i nie zajedzie maszyny jezeli do twojej strony nie dorwa sie boty lub jezeli nie zyska ona ogromnej popularnosci. Jednak co do tej drugiej kwestii, to normalne, ze zmienia sie serwer na mocniejszy gdy strona zyskuje na uzytkownikach.

heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Co polecacie na WP

Post20 cze 2013, 22:03

Zapomniałeś chyba jeszcze o uptime danego serwera :) Na razie myślę między netmark, unixstorm. Ale szukam jeszcze informacji a raczej opinii na ich temat.

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

Co polecacie na WP

Post21 cze 2013, 10:56

Od siebie mogę jeszcze polecić proserwer możliwość płatności sms lub przelew. Miałem hosting od nich przez rok czasu i zadnych problemów no i oczywiście nie mają drogo płatność ile możesz wydać wybierasz sobie odpowiednia do budżetu jaki możesz przeznaczyć
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Co polecacie na WP

Post21 cze 2013, 12:02

Spoko. Ten proserwer to połączony z xaa.pl :) Kiedyś taki jeden robił na tym forum o quake'u. Więc wiem jak to chodzi. W sensie całkiem dobrze :).

Hmm tak się tylko jeszcze zastanawiam czy w każdym hostingu trza podawać tyle danych? Skoro to jak coś aktywuję się po przelaniu bądź wykorzystaniu smsów ?

Sanjay

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2012, 15:50

Co polecacie na WP

Post09 sie 2013, 12:49

Mam bloga wordpressowego na Altblue na podstawowym koncie. W sumie mogę polecić. Jak na 25 zł rocznie to sprawuje się nieźle, obsługa też spoko, chociaz pracują tylko do 16.30.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości