Darmowy serwer na stronę, dołączenie mp3 i video

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Awatar użytkownika
Jagoda

Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 23 lis 2008, 10:47

Darmowy serwer na stronę, dołączenie mp3 i video

Post02 mar 2009, 21:26

Od razu nadmienię, że nie znam się kompletnie na PHP czy HTML'u. Robiłam kilka stronek znajomym w oparciu o program WebSite X5, i jeszcze jakieś inne "łopatologiczne", gdzie te umiejętności nie są potrzebne. Teraz prosił mnie o stronę kolega, z tym, że chciałby tam umieścić trochę mp3 z własnej twórczości i jakiś filmik video, ale niekoniecznie. Szukam jakiegoś darmowego serwera i nie wiem, czy jest taka możliwość, aby te mp3 na nim dało się zamieścić.
Na stronie koleżanki, założonej chyba ( w tej chwili już nie pamiętam) na w8w.pl, mp3 były obecne przez jakiś czas, teraz zniknęły, nie wiem dlaczego?
Bardzo proszę o pomoc, sprawa dość pilna.

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Darmowy serwer na stronę, dołączenie mp3 i video

Post02 mar 2009, 21:34

Zobacz => Spis darmowych hostingów

Polecam cba.pl ALE wiadomo, darmowe to nie za dobre, reklamy, częste w sumie problemy z serwerami itd. dla tego polecam płatny ale bardzo tani hosting boo.pl

Co do samej stronki, kod itd. to warto zainteresować się jakimś cms-em => Systemy Zarządzania Treścią (CMS) - kompendium wiedzy. Polecam php-fusion.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości