Facebook API

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Awatar użytkownika
pasiarz

Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:10

Facebook API

Post06 mar 2013, 18:59

Witam,
Potrzebuje aplikacji napisanej w PHP którą będzie miała wyszukiwarkę eventow na Facebooku. Po wpisaniu np zespołu ma ściągnąć wszystkie wydarzenia z Facebooka związane z tym zespołem. Od czego zacząć?

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Facebook API

Post06 mar 2013, 19:29

pasiarz pisze:Witam,
Potrzebuje aplikacji napisanej w PHP którą będzie miała wyszukiwarkę eventow na Facebooku. Po wpisaniu np zespołu ma ściągnąć wszystkie wydarzenia z Facebooka związane z tym zespołem. Od czego zacząć?


Zacznij od rozpoznania, czyli od analizy API na Facebook`u -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
pasiarz

Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:10

Facebook API

Post06 mar 2013, 19:35

Znalazłem Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników tylko to generator już w którym na sztywno wpisuje adres strony a ja musze wyszukiwac i ściagać.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Facebook API

Post06 mar 2013, 19:43

pasiarz pisze:Znalazłem Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników tylko to generator już w którym na sztywno wpisuje adres strony a ja musze wyszukiwac i ściagać.


W generator napisany w jakim języku? ;)
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
pasiarz

Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:10

Facebook API

Post06 mar 2013, 19:45

PHP

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Facebook API

Post06 mar 2013, 19:47

pasiarz pisze:PHP


Yhym ;) . A wiesz, że możesz zajrzeć w głąb kod źródłowego strony? :)
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
pasiarz

Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:10

Facebook API

Post06 mar 2013, 20:10

Wiem mimo wszytsko czy to dobre rozwiązanie ? a parsowanie strony? bo tak mi teraz przyszło do głowy

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Facebook API

Post06 mar 2013, 20:16

pasiarz pisze:Wiem mimo wszytsko czy to dobre rozwiązanie ? a parsowanie strony? bo tak mi teraz przyszło do głowy


Nie ma co kombinować. Skopuj źródło strony i działaj. Usuwaj, dodawaj, modyfikuj ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości