Forum i katalog stron, jakie skrypty

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
AndrzejRybak

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2011, 12:54

Forum i katalog stron, jakie skrypty

Post18 paź 2012, 17:59

Zastanawiam się nad wrzuceniem do sieci własnego forum i katalogu stron. Nie interesuje mnie założenie takowych na zasadzie nazwa.nazwa_darmowego_serwisu.pl tylko moja nazwa.pl I teraz pytanie, co proponujecie jako oprogramowanie (coś na zasadzie kreatora) by to zrobić samemu, a nie zleceać firmie?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Forum i katalog stron

Post18 paź 2012, 18:59

Witam, katalog: seokatalog lub otwarty mini
forum: phpbb, mybb

PS ostrzegam przed spamowaniem tutaj linkami i spamem reklamowym, nie przejdzie
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Pikusia

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2012, 17:23

Forum i katalog stron, jakie skrypty

Post21 paź 2012, 14:16

Po raz pierwszy pomimo, że wiem co poradzić, nie wiem co zrobić i jak odpowiedzieć. Zgadzam się z adminem, co do SEOKatalogu, w pewien sposób nie zgadzam co do otwartego (funkcjonalność, chyba że od wersji z którą się zapoznałam coś się zmieniło). Mam jeszcze jedno rozwiązanie ale jak je przekazać (tu pytanie do amina) aby nie być zbanowanym (patrząc na uwagi P.S)????

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Forum i katalog stron, jakie skrypty

Post21 paź 2012, 21:10

Zaproponować nazwę, wyszukiwarka pomoże, ale linków nie chcemy, wiadomo dlaczego się pojawiają, po prostu chodzi o spam żeby choć te tyci tyci podwyższyć pozycję w serpach wyszukiwarki.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

b3zyr

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04 lut 2013, 16:22

Forum i katalog stron, jakie skrypty

Post18 lut 2013, 15:06

Instalacja tego typu skryptów jest dosyć prosta bez problemu powinieneś sobie poradzić z instalacją forum i katalogu stron.
Jeśli chodzi o skrypty to proponuję seokatalog, a odnośnie forum to phpbb czyli ten skrypt na którym jest postawione to forum. Jeśli będziesz miał jakieś problemy to pomocy technicznej dotyczącej tych skryptów jest wiele.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości