Hosting, któy wybrać?

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
dennisek123

Stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: 12 kwie 2011, 10:39
Lokalizacja: Okolice Poznania :D

Hosting, któy wybrać?

Post30 maja 2015, 21:17

Witajcie, otóż mam w planach utworzenie strony internetowej, w całości będę liczył na wejścia z Polski, dlatego też poszukuję jakieś stabilnego, w przystępnej cenie hostingu.
Na początek pragnąłbym żeby hosting był najmniej wymagający, ważne żeby był stabilny, strona musi być dostępna zawsze (rozumiem, że mogą się zdarzyć DDOS'y itp.) jednakowoż nie chcę żeby strona mi padła, bo serwery mojego hostingu padły (i jest to sytuacja która nikogo nie zaskakuje....)

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Hosting, któy wybrać?

Post30 maja 2015, 22:49

Na ile wejść dziennie liczysz i na jakim skrypcie chcesz stawiać stronę? To ważne, bo pozwoli mi ocenić wymagania co do serwera. Ogólnie dla niewielkich stron to unixstorm.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

dennisek123

Stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: 12 kwie 2011, 10:39
Lokalizacja: Okolice Poznania :D

Hosting, któy wybrać?

Post31 maja 2015, 03:27

Nie jestem w stanie ci powiedzieć na ile wejść liczyć, na początku nie będzie to dużo, ale licze na szybki suksces strony :)

Stronę chciałbym postawić na Wordpressie.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Hosting, któy wybrać?

Post31 maja 2015, 11:00

Mogę polecić Unixstorm, dobry stabilny, robili ostatnio wymianę serwerów na szybsze. Jednak pamiętaj o tym, że nawet najlepszy hosting nie da rady, jeśli Twoja strona będzie słabo zoptymalizowana. Przy odpowiedniej optymalizacji na najniższym koncie biznesowym jesteś w stanie wyciągnąć nawet 100tyś uu miesięcznie. Możesz wystartować z najniższego konta starter i później przejść na wyższy pakiet. Takie rozwiązanie jest chyba najlepsze dla Ciebie. W miarę rozwoju strony przecież będziesz zarabiał na niej jakoś więc www sama zarobi na siebie ;)

Jakbyś chciał wykupić u nich konto kod zniżkowy 20%: 3442-1590-0195-3954-8254

PS. Ci co mnie znają wiedzą, że szajsu nie polecam.
Jak masz jakieś dodatkowe pytania to śmiało pytaj.

EDIT:
Ogólnie dla niewielkich stron to unixstorm.

Łukasz, mój blog u nich stoi i zbiera 50000 userów miesięcznie czyli wcale nie tak mało ;)
Przy odpowiedniej optymalizacji jesteś w stanie wyciągnąć nawet 100, a na wyższych kontach max nawet i 200tyś uu miesięcznie. Kwestia optymalizacji WordPressa.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

zając90

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2015, 14:23

Hosting, któy wybrać?

Post28 cze 2015, 14:40

Jak nie masz jeszcze wykupionej domeny to zarejestruj ją w OVH, tam masz darmowy hosting zamawiając u nich domenę. Cent rejestracji i odnowień mają nadaj chyba najniższe.

tomogedac

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2015, 23:31

Hosting, któy wybrać?

Post28 sie 2015, 17:04

na początku nie potrzeba Ci nie wiadomo jakiegoś serwera.
Możesz zacząć od proserwer.pl - płacić można smsem i później trzymać kasę w wirtualnym portfelu na następne stronki.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2015, 17:04 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłem pisownie



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości