Intro na wordpress

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
szymek123

Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 01 maja 2009, 21:44

Intro na wordpress

Post24 lip 2012, 17:15

Witajcie!
Od jakiegoś czasu mam stronę ale teraz przyszedł mi do głowy pomysł, żeby trochę ją rozbudować i zrobić do niej intro. Zaprojektowałem sobie takie coś slab.pl/intro i dałem koledze do kodowania. Wszystko już jest super tylko powstaje problem z samym umieszczeniem tego na stronie. Chciałbym, żeby to wyglądało tak:

- po wejściu na slab.pl (każdym, nie ważne czy użytkownik wchodzi na stronę pierwszy raz czy enty) ma się otwierać moje intro.
- po kliknięciu w fotografia ma się otwiera mój blog.

Problem jest z drugim punktem bo wordpressa mam w głównym katologu czyli public_html i kiedy wrzucam tam moje pliki z intra to otwiera mi się intro no ale wtedy jaki mam dać odnośnik do tego kółka z napisem fotografia? Slab.pl nie mogę bo mnie odniesie do intra znowu.

Nie mogę zrobić też przekierowania, o którym myślałem. Bo jeśli zrobię przekierowanie slab.pl do public_html/intro to rozwalą mi się wszystkie dane na stronie, które są pod domeną slab.pl (np. obrazek slab.pl/zdjecia/1.jpg - nie będzie się wyświetlał bo jeśli slab.pl odnosi do slab.pl/intro to tam nie będzie folderu 'zdjecia')

Wiem, że piszę to w bardzo zagmatwany sposób ale mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Intro na wordpress

Post24 lip 2012, 20:11

Witam, napisz do rokko, może coś Tobie pomoże.

Awatar użytkownika
Expositorius

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2018, 01:28

Intro na wordpress

Post11 cze 2018, 22:09

Chciałbym, żeby to wyglądało tak:

- po wejściu na slab.pl (każdym, nie ważne czy użytkownik wchodzi na stronę pierwszy raz czy enty) ma się otwierać moje intro.
- po kliknięciu w fotografia ma się otwiera mój blog.


Zastosuj wtyczkę z oknem popup np. popup-builder. Wybierz opcje np. HTML jeżeli intro masz osadzone w pliku HTML i ustaw proporcje wyświetlania okna stałe (wtedy ustawiasz żeby okno popup nie było widoczne na smartfonie) lub responsywne oraz sposób zamknięcia np. automatyczny po danym czasie.

Link do wtyczki:

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Intro na wordpress

Post16 cze 2018, 12:30

Expositorius, proszę patrzeć na daty i nie odkopywać starych tematów.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości