Jak stworzyć stronę WWW i forum do niej

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Awatar użytkownika
mateusXz

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:32
Lokalizacja: Wyszków

Jak stworzyć stronę WWW i forum do niej

Post27 lut 2009, 21:04

Cześć,
A więc moje pytanie, jak stworzyć stronę WWW i forum do niej i wysłać na jakiś serwer ?
Moglibyście mi pomóc.

Miałoby to być strona i forum o nazwie: Avast! Antivirus Free Av (Nieoficjalny Polski Support)

Dzięki i pozdrawiam
Mac OS X Snow Leopard :)

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Jak stworzyć stronę WWW i forum do niej

Post27 lut 2009, 21:08

Tutaj znajdziesz wszystko co potrzebujesz => Systemy Zarządzania Treścią (CMS) - kompendium wiedzy. Jeżeli nie potrafisz tworzyć stron co polecam CMS php fusion (hotfix.pl jest na tym skrypcie) a co do forum to polecam phpbb3 (forum hotfix jest na phpbb3)

Awatar użytkownika
mateusXz

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:32
Lokalizacja: Wyszków

Re: Jak stworzyć stronę WWW i forum do niej

Post27 lut 2009, 21:15

A dałoby się zrobić coś na podobieństwo tej strony, oczywiście nie chcę zrzynać, ale żeby pryciągała wzrokiem :D

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Mac OS X Snow Leopard :)

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Jak stworzyć stronę WWW i forum do niej

Post27 lut 2009, 21:19

Po pierwsze, porządnie się zastanów czy warto się bawić, i w ogóle. Czy będziesz coś z tego miał, czy stronka będzie odwiedzana, co z reklamą itd itp.

Po 2 jak nie potrafisz tworzyć stron to radzę zacząć od CMS-u. Tak jak pisałem poprzednio. Nie będziesz musiał tworzyć strony od podstaw.

Po 3 jak już chcesz robić stronkę to zobacz tutaj masz trochę na ten temat => Strony, porady dla Webmasterów



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości