[CSS, Html] Jak zrobić poziome menu

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

[CSS, Html] Jak zrobić poziome menu

Post27 sie 2012, 23:49

Witam. Mam pytanie próbuje tworzyć własną witrynę WWW. Zrobiłem dużo. Są nie raz momenty (przy takiej ilości kodu) że zapomni się o jakimś znaczniku. No i do każdego pomysłu jaki chcę w swej stronie zrobić dochodzę bez problemu. Jednak mam problem z menu poziomym. W sensie że od lewej strony do prawej. Bo z menu góra dół nie mam najmniejszych problemów. A że szablon który zrobiłem prosi się aż o menu od lewej do prawej to chcę coś takiego zrobić. Oczywiście chodzi mi o to by dało tam zrobić odnośniki do kolejnych stron zawierające co innego. Tzn to jak adresy dodać żeby działało zmiana strony to wiem jak. Chodzi mi o te menu konkretnie.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

[CSS, Html] Jak zrobić poziome menu

Post28 sie 2012, 21:09

Takie menu robi się jako listy nienumerowane z nałożonym stylem CSS na wystąpienie danego elementu.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Można spokojnie wtedy nakładać obrazki na elementy menu przesuwając je za pomocą margin oraz zmieniając pozycję napisów poprzez padding.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości