Jaki kreator strony wybrać?

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
mixm

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2013, 20:03

Jaki kreator strony wybrać?

Post05 lis 2013, 20:30

Chciałbym się dowiedzieć, być może ktoś w tej kwestii jest bardziej doświadczony niż ja, jaki kreator strony internetowej będzie najlepszy dla stworzenia witryny firmowej? Tutaj w grę wchodzi wyłącznie kilka podstron, dotyczących oferty i danych teleadresowych. Tak więc naprawdę prosta strona, która nie musi być "wypasiona" pod względem technicznym czy graficznym. Dlatego pomyślałem o kreatorze. Nie chcę inwestować zbyt dużo pieniędzy w stronę. Wydaje mi się, że jakiś prosty kreator powinien być wystarczający. Dlatego pytam, z którego warto korzystać? Z tego co widziałem to niektórzy rejestratorzy domen przy rejestracji i opłaceniu domeny pl. dają dostęp darmowy do jakieś podstawowej wersji, np.

Kod: Zaznacz cały

http://www.nazwa.pl/strony-www/kreator-www
- czy warto korzystać z takiego kreatora, u którego rejestratora domen warto jeszcze sprawdzić?

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Jaki kreator strony wybrać?

Post05 lis 2013, 20:33

Tak bardzo warto, że nie warto, nazwa.pl też tyle warta że aż strach. Odnowienie domeny 100zł wolne żarty. U innych 45 zł, a więc po dwóch latach tam zapłacisz 200zł, a u innego 100zł, gdzie 100zł zostanie w kieszeni :D

Kreator stron powiadasz? A joomlę też Masz za darmo, Wordpressa też.

matrix1

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2014, 23:33

Jaki kreator strony wybrać?

Post07 sty 2014, 21:50

Mi się wydaje że jednak warto skorzystać z takiego kreatora stron, bo po pierwsze to mniej pracy dla Ciebie, po drugie, pośrednio też mniejsze koszty.

Awatar użytkownika
Logiczny

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 24 lis 2013, 19:09
Lokalizacja: Dolnośląskie

Jaki kreator strony wybrać?

Post13 sty 2014, 20:00

Joomla najlepsza (jak dla mnie) i dosyć łatwa w obsłudze ;)

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

Jaki kreator strony wybrać?

Post21 sty 2014, 18:28

Zamykam temat bo spamerzy nie śpią ;)



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości