Jaki kurs programowania na Android?

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Nat-ka

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2013, 17:27

Jaki kurs programowania na Android?

Post17 paź 2013, 17:30

Witam.

Chciałabym zacząć programować aplikacje na system Android. Jestem laikiem, dlatego najlepiej jakby to był jakiś prosty kurs wideo. W sieci widziałam kilka kursów, ale czy możecie mi coś polecić?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jaki kurs programowania na Android?

Post17 paź 2013, 19:51

Najpierw programowanie w Javie :D np Thinking in Java
a potem sdk androida.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Nat-ka

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2013, 17:27

Jaki kurs programowania na Android?

Post18 paź 2013, 14:13

Javę coś tam umiem, dlatego szukam jakiegoś kursu wideo aby się nauczyć aplikacje programować na Android. Coś takiego krok po kroku, jak będę mieć obraz wideo to byłoby mi łatwiej. Znasz coś, co jest w języku polskim?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jaki kurs programowania na Android?

Post19 paź 2013, 00:25

Jak dla mnie to dziwny pomysł, lepiej wersja pisana. Przecież na tych filmach tyle z kodu zobaczysz, że nic. A tu trzeba ćwiczyć pisanie kodu.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Nat-ka

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2013, 17:27

Jaki kurs programowania na Android?

Post21 paź 2013, 15:22

W sumie masz rację. Po prostu jestem słuchowcem i jak ktoś mi coś powie, to lepiej zapamiętuję niż z książki. Jest zresztą kilka ofert takich kursów wiedo w necie, ale szukam opinii o nich, bo trudno mi ocenić, który będzie lepszy.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jaki kurs programowania na Android?

Post21 paź 2013, 22:11

Jak dla mnie wsio ryba. To wszystko na początek i tak tak mocno ogólne, że nie ważne jaki. Dopiero potem się zaczną schody.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Nat-ka

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2013, 17:27

Jaki kurs programowania na Android?

Post23 paź 2013, 11:45

Wiem, wiem, zdaję sobie z tego sprawę, że początki pewnie wszędzie i tak będą podobne.

Ktoś mi kiedyś polecał Eduweba, bo to naprawdę duża platforma elearningowa, ale oni nie mają Androida, więc szukam dalej. Brakuje mi tylko w takich serwisach opinii wystawianych przez osoby, które już taki kurs opłaciły i go realizują.

A robił ktoś kurs Androida od Educativo lub Sterfy Kursów? Strefa ma tylko kilka godzin, a educativo kilkanaście, ale nie chciałabym kupować niczego w ciemno, bz jakiejś opinii kogoś.

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Jaki kurs programowania na Android?

Post24 paź 2013, 23:33

Nie znam ich, tylko samodzielna nauka.

Nat-ka

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2013, 17:27

Jaki kurs programowania na Android?

Post25 paź 2013, 12:00

Chyba się na to całe Educativo jednak skuszę, bo widziałam u nich na fb parę pozytywnych opinii i mają demo, które wydaje się być na poziomie takiego laika jak ja. :D

Demo można zobaczyć na ich kanale w youtubie lub u nich w serwisie, ale trzeba się zarejestrować najpierw (co jest trochę dziwne :P)

Kod: Zaznacz cały

http://educativo.pl/android-od-podstaw/


Poza tym znalazłam kod 30% rabatu na AndroidUesr. :P Jak coś to piszcie, to się podzielę, nie wiem jak długo jeszcze będzie aktywny. Napiszę też Wam później, czy coś dał mi ten kurs. ;)



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości