jakość optymalizacji strony

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
DariuszIII

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2013, 14:31

jakość optymalizacji strony

Post21 cze 2013, 12:29

Witam,

dziś chciałem wrzucić stronę

Kod: Zaznacz cały

http://www.zapaleniestawow.eu
, która traktuje szczegółowo o charakterystyce, objawach oraz – co najważniejsze – o leczeniu chorób związanych ze zwyrodnieniem stawów biodorwych, kolanowych, dłoni oraz kręgosłupa. Gorąco zachęcam do odwiedzenia strony wszystkich zainteresowanych tematem, ale nie tylko. Pozostałe osoby proszę o konstruktywną krytykę co do wyglądu strony, optymalizacji pod kątem Seo, jakości nawigacji oraz przyjaznego użytkowania. Z góry dziękuję za komentarze.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

jakość optymalizacji strony

Post22 cze 2013, 12:24

Następnym razem mam prośbę i wręcz zalecenie. U nas nie pozwalamy sobie na linkowanie dofollow, więc link w code umieszczaj. Tutejsze forum komputerowe nie będzie spamiarnią i czytamy każdy temat bez wyjątku. Jeśli link nie miał celów pozycjonerskich to wybacz i prosiłbym o trzymanie się zaleceń.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

jakość optymalizacji strony

Post22 cze 2013, 13:07

Na dzień dobry mamy 3 linki wychodzące ze strony (stopka, sitewide), jeśli w umowie nie ma nic na ich temat ja bym je wyrzucił, bo tylko osłabiają Twoją stronę.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości