Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Milenium13

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:54

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post05 lip 2013, 20:38

Gdzie mogę znaleźć programistów , artystów i muzyków do tych fan game'ów ? Proszę admina o nie kasowanie tego tematu ? Bo próbowałem wszędzie z szukaniem , ale nigdzie nie znalazłem ? Proszę o pomoc ?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post05 lip 2013, 21:13

Jak dodasz kolejny raz link to temat poleci, sprawa prosta nie lubimy spamu.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Milenium13

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:54

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post05 lip 2013, 22:36

Dobra wiem 0 spamu i żadnych trolli internetowych . Chciałeś chyba powiedzieć jeszcze jeden link i ban na 100 % zgadza się ?

-- 05 lip 2013, 22:36 ---

Przynajmniej powiedz mi czy jest jakieś polskie forum , które by się takimi rzeczami interesowali ?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post05 lip 2013, 22:53

To jest raczej proste, przedstawiasz propozycję, konkretną i wtedy może ktoś odpisze, a tak to tylko ban i po sprawie. Na tą chwilę widziałem tylko masę spamu jaką zaserwowałeś. Propozycji żadnych jeszcze nigdzie nie było, żadnych pomysłów.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Milenium13

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:54

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post06 lip 2013, 09:40

Sorry już nie będę ci za przeproszeniem dupy zawracał . A swoimi słowy to jak użytkownik powinien prawidłowo zarejestrować na moim forum np. odnośnie Sonic 2 HD i tyle mi informacji i pytań mi wystarczy .

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post06 lip 2013, 14:13

Milenium13 pisze:Sorry już nie będę ci za przeproszeniem dupy zawracał . A swoimi słowy to jak użytkownik powinien prawidłowo zarejestrować na moim forum np. odnośnie Sonic 2 HD i tyle mi informacji i pytań mi wystarczy .


Nie rozumiem pytania. Poza tym, opowiedz o projekcie tutaj, szczegóły, pomysły i tak dalej.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Milenium13

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:54

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post06 lip 2013, 16:14

No więc inspirację do identycznych silników fizycznych wziąłem z Sonic'a 1 w HD , gdy oglądałem filmik od użytkownika youtube SonicRemake zaś silnik fizyczny do Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD wziąłem pomysł grając w pierwsze demo fan game'u Sonic 3 HD . No więc Sonic 1 HD jak i Sonic 3 HD został napisany w C# i XNA zaś rekonstrukcja graficzna została wykonana w Adobe Illustrator . Jeżeli np. zechcielibyście mi pomóc w Knuckles' Chaotix HD , Sonic 2 HD i w poprawie bug'ów w najbardziej zbugowanej grze , która została wydana na Xbox'a 360 i PS3 w latach 2006-2007 przez Segę , a wycofana na PC , czyli Sonic the Hedgehog (2006) . Z tego co się domyśliłem Sonic the Hedgehog (2006) został napisany w Pythonie , gdyż Havok też został napisany w Pythonie , ale pewnie się mylę bo jestem fatalny w programowaniu i grafice wektorowej . Więcej informacji możecie znaleźć tutaj

Kod: Zaznacz cały

http://knuckleschaotixhd.boardsmessage.com/
,

Kod: Zaznacz cały

 http://sonicthehedgehog06.freeforumlife.com/
.

-- 06 lip 2013, 15:46 ---

A to a pro po

Kod: Zaznacz cały

http://sonic2hd.open-board.com/
to stronkę macie już podaną wystarczy przejrzeć szczegółowo tematy na forum .

-- 06 lip 2013, 15:47 ---

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 06 lip 2013, 15:47 ---

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 06 lip 2013, 15:48 ---

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 06 lip 2013, 16:14 ---

Sorry , ale strona sonic2hd nie może się tu otworzyć więc musicie wpisać w google Sonic 2 HD i potem musicie samą myszką skierować w dół , gdyż wyświetlają się informacje o starej wersji Sonic 2 HD , czyli projekt fan game'u która należała do użytkownika Vincent i który został wycofany , gdzyż programista o nazwie LOst i przez niego projekt został wycofany przez użykownika Vincent , gdyż antywirus uważał grę Sonic 2 HD za keylogger'a , keylogger nazywał się NakaSMK . Po roku czasu od daty wycofania starej wersji gry postanowiłem wznowić ten fan game .

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post06 lip 2013, 16:47

gdyż antywirus uważał grę Sonic 2 HD za keylogger'a , keylogger nazywał się NakaSMK .


To mod, więc to oczywiste. Ogólnie po całości tematu widzę, że to zdecydowanie poza Twoimi horyzontami póki co ;) . Na początek proponuje nieco zaliczyć kursów o programowaniu i grafice wektorowej ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Milenium13

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:54

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post07 lip 2013, 00:23

No właśnie trochę porobiłem sobie tutoriali z C++ i C# od MindControlDX i od dawid90dd i oczywiście nagrane samouczki na dvd z 10 samouczkami nagrane na 10 płyt dvd od Mordy'ego Goldwing'a z lynda.com odnośnie Adobe Illustratora . Oczywiście samouczki są po angielsku więc przy okazji można pouczyć angielskiego . Przy okazji w "General Discussion-Ogólne Dyskusje" możecie znaleźć moje pliki graficzne jak "sonic2(8-bit) W.I.P.png" i również "intro ring.png" pozostałe przesłałem z sonic retro jeszcze przed wycofaniem starej wersji Sonic 2 HD i wystąpieniem błędu [#2000] na sonic retro . Z tego co pamiętam zrobiłem 6 samouczków z C# i C++ od dawid90dd i 10 tutorialów z C++ od MindControlDX i oczywiście prawie skończyłem pierwszych dysk dla początkujących konkretnie z tego co pamiętam to na samouczku 0704 . Oczywiście zbiór tutoriali pobrałem za darmo z piratebay .

-- 07 lip 2013, 00:05 ---

Tak gdzieś 8 lat mi zajmie aby być profesionalnym grafikiem i programistom . Ale obawiam się tego , że Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD mogą mieć inne fora o tych grach i że wszyscy użytkownicy z s1hd.forumotion.com łącznie z adminem tego forum mogą przywłaszczyć sobie moje projekty .

-- 07 lip 2013, 00:14 ---

Ale jeżeli właściciele fan game'u Sonic the Hedgehog (1991) HD stracą kilku lub wielu artystów wtedy nie będę musiał odrazu programować gier jak profesionalny programista Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD i nie odrazu jako profesionalny rekonstruktor grafiki rastrowej na wektową .

-- 07 lip 2013, 00:23 ---

Boję się też ,że po upłynięciu 8 lat członkowie Sonic the Hedgehog (1991) HD i Sonic 3 HD mogą skończyć fan game'y Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD przede mną .

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post07 lip 2013, 08:46

Milenium13 pisze:Boję się też ,że po upłynięciu 8 lat członkowie Sonic the Hedgehog (1991) HD i Sonic 3 HD mogą skończyć fan game'y Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD przede mną .


Zawsze istnieje taka możliwość. Nie ma sensu również polegać na tutorialach użytkowników, specjalistów danej gry. Potrzebna jest ogólna wiedza o języku C. Na początek (dla początkującego) polecam kurs MAIN.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Milenium13

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:54

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post07 lip 2013, 19:25

Dzięki na pewno skorzystam z tej rady . Powiedz mi też co powinien takiego robić przywódca projektów np. tych trzech , które tutaj napisałem ?

-- 07 lip 2013, 19:25 ---

Zapomniałem użyć najpierw słów "szukać artystów , programistów i muzyków" , a potem słowa "pomagać" . Obiecuje sobie , że poćwiczę sobie programowanie i grafikę wektorową tylko do tego nie powinienem dorzucać samodzielnej i własnoręcznej pracy nad tymi projektami jak profesionalista , bo albo ćwiczę podstawy albo zajmuję się projektem . No więc teraz na serio szukam programistów , grafików , muzyków bo tego zdania powinienem użyć najpierw i sorry , że strugam teraz z siebie głupka . Pewnie teraz "a rób sobie co chcesz Milenium 13 , ale nie zawracaj nam głowy" .

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post07 lip 2013, 19:36

Jak chcesz mogę ci podać linka na forum programistów i tam może kogoś znajdziesz tylko jak coś to wyślę ci go na pw
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

Milenium13

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:54

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post07 lip 2013, 22:34

Ok. Chcę . A czy na tym forum znajdę też grafików wektorowych i muzyków łącznie z programistami ?

-- 07 lip 2013, 22:34 ---

Dzisiaj przypomniałem sobie też coś ważnego , a mianowicie chciałem też powiedzieć o wznowieniu projektu fan game'u na Sonic 2 HD (Archive) , bo tam się roi od artystów , ale po pierwsze potrzebuję kogoś kto usunie błąd [#2000] i za pomocą webmastering'u i programowania w Java Script wyeleminuje też zamknięcie tematu Sonic 2 HD (Archive) na sonic retro forums i za to byłbym wdzięczny .

Awatar użytkownika
bajbus

Ekspert
Posty: 632
Rejestracja: 22 kwie 2012, 12:10
Lokalizacja: Działdowo

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post07 lip 2013, 22:50

Podesłałem ci link i programistę i webmastera napewno znajdziesz tylko nie gwarantuję czy ktoś się zgodzi pomóc ci za free może coś będzie chciał lub nie ale próbuj może się uda ;)
Hotfix
Pozdrawiam,
Obrazek :)

Milenium13

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:54

Knuckles' Chaotix HD i Sonic 2 HD .

Post08 lip 2013, 11:43

Dzięki .



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości