Kreator stron internetowych

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Calineczka

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2016, 12:40

Kreator stron internetowych

Post14 lis 2016, 11:10

Witam,

od pewnego czasu szukam miejsca gdzie mogłabym stworzyć stronę internetową. Interesuje mnie strona w prostym kreatorze ponieważ chce samodzielnie zajmować się stroną dlatego na początku pisze, że nie interesuje mnie zlecanie strony agencjom ani wordpress bo się na tym nie znam i nie potrafię napisać strony w kodzie. Może znacie jakieś godne polecenia z którymi macie jakieś doświadczenie dobre czy tez nawet złe, będę wiedziała jakich się wystrzegać.

Druga rzecz to taka w jaki sposób mogę sprawdzić czy dana strona w kreatorze jest dobra pod pozycjonowanie? Czy jest coś szczególnego na co powinno się zwracać uwagę, co widać na pierwszy rzut oka? Czytałam, że strony stworzone w kreatorze są słabe do pozycjonowania bo mają słaby kod, ale nigdzie nikt nie napisał co sprawia, że te strony są złe, że ten kod jest słaby. Będę wdzięczna za obszerne odpowiedzi ;)

haniarak

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2016, 14:46

Kreator stron internetowych

Post24 lis 2016, 14:54

Ja mam stronę swojego salonu już od paru lat w xxx i jestem zadowolona. Obsługa super, zawsze można wszystko bezproblemowo i szybko wszystko załatwić. Od niedawna mam też wykupioną u nich kampanię Google Adwords, dzięki czemu mam coraz więcej klientów! Polecam!
Ostatnio zmieniony 24 lis 2016, 14:54 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Spam

lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Kreator stron internetowych

Post25 lis 2016, 21:13

np. wix.eu albo wix.com



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości